View Single Post
  #10  
Old 02-18-2011, 14:13
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

szerintem az, hogy nem ragadnak meg az újak több dologból fakad
1. az eleje nagyon vontatott a játéknak
az a 3 nap arra elég hogy valaki meg is unja az egészet

2. ha egy fejlesztést ki kellene ragadni hogy mi tett rosszat a játéknak, az a változtatható részesedés szerintem

mivel így a feljebb jutás egészen leegyszerűsödött, felgyorsult. Egy-egy ork könnyen felviszi az egész szövit. Ha valakit lecsapnak, akkor kis állítás a részesedésen, 1ütés és már vissza is ért. Míg régen nem volt ilyen gyors a visszajutás. Tovább maradt könnyen üthető az ember, ami a kezdőknek is sikert biztosított. A kezdők nem tudják ezt az opciót úgy kihasználni. Mert kevéssé aktívak, vagy mert nem értik passz.
A tolvajoknak varázslóknak kevés lehetőségük van bármit érdemben tenni. A kezdők pedig nem full hadi szöviben tenyésznek. Így csak asszisztálni tudnak egy egy tapasztalt csapat földszerzéséhez.

engem nem zavar hogy nincs különösebb képi világ. Ha szép játék környezetet akarok, akkor játszok olyan játékkal. Sorolhatnám őket, egy webes játék se közelíti meg ezeket.

3. különösebb büntetés nélkül nem lehet A-ban szabira menni. Szerintem ezért is van sok elf ott, és ott a kezdő játékosok beleunnak a játékba.

én ezekre gondolnék
__________________
Sose félj valami újat csinálni. Emlékezz, hogy egy magányos amatör készítette a Bárkát, és egy halom szakértő a Titanicot.
Reply With Quote
The Following 6 Users Say Thank You to Kubbi For This Useful Post: