View Single Post
  #1  
Old 11-09-2009, 17:12
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default Klánba történő ki- és belépések módosítása

Már előre félek, hogy miket fogok én kapni, meg az eszement ötletem, csak gondolkodtam kicsit, mégpedig azon, hogy miért valósítható meg egy stratégiai játékban, hogy mindennemű stratégiát mellőzve, csak menekülési szempontból egy klán kipakolja a tagjait, és ezzel menti meg magát egy vesztes csatát követő földvesztéstől.

A felvetésem az, hogy belépéskor a delikvens az első körben bekerül a szövetség tagjai közé (tehát felméréskor már látod a klánlistán), de a pontjai még nem adódnak hozzá a klánéhoz. A következő körben a játékos a pontoknál is feltűnik.
Kiléptetésnél pedig ugyanígy. A tag jelen van a csoportban, a pontja beleszámít a klán pontjaiba, de felmérésnél már nem tagja a klánnak. A következő körben pedig eltűnik a pontlistáról, és a pontjai sem számítanak bele a pontokba.

Hogy mint esetleges földvesztési csökkentés maradhasson, az éppen kilépés alatt álló játékos csak feleannyi földet veszít, viszont a pontjai megmaradnak a klánba, ezzel a technikával nem lehetne a védést erősíteni. Vagy pedig a pontjai is feleannyit számítanak.....

Beszélgetni kellene róla, nem egy kiforrott javaslat, nem is biztos, hogy mindent átlátok, több szem többet lát, több agy többet gondol.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
Sponsored Links