View Single Post
  #1232  
Old 03-12-2014, 22:32
Sequator's Avatar
Sequator Sequator is offline
Member
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 128
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ezt fejtsd ki kérlek bővebben.

Mire gondolsz, hogy legyen meg az ára? Megvan, hiszen a készültsége lent van, ami befolyásolja a tolvajerejét. Minél lejjebb viszi, annál kevesebb az ereje.
Ok, bar most csak telorol tudok irni.

Ha egy feles napi 18 orat online fent van, mig en egy nap orankent 1x, de azt 18 oran keresztul folyamarosan korvaltasok kozben valtozo idopontokban, alkalmanket 5-10 percet tudok csak a jatekra szentelni, akkor o eredmenyesebb lesz. Semmi mast nem kell tennie csak a korvaltas utan rogton akcioznia. En hiaba vagyok ebben a korokre osztott strategiai jatekban latszolag ugyan olyan aktiv. Mire oda jutnek, hogy levigyem a keszultseget o mar elhasznalta. Kovetkezo korben szinten, utana megint, pedig o is en is a peldaban emlitett mindharom korben fent voltunk. En probaltam a keszultsegen csokkenteni de nem lehetett, mert miniuszba tolni a keszultseget.

Megvalami: Merengo toliakciot irt, most en is az egyszeruseg kedveert, de ahogy a masik temaindito topicban is irtam csak az info szerzo tolvaj akciokkal van gondom. Szerintem az nem fair, hogy korvaltas utan a regeneraciot es a legutobb erositeskent kapott uj akciot kihasznalva meg tudja nezni az elozo korben inditott seregem (akkor meg 3%alatt volt a keszultsege) szandekat.
Reply With Quote