View Single Post
  #1143  
Old 01-03-2014, 15:13
olvastar olvastar is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2010
Posts: 38
Activity: 0%
Longevity: 76%
Default

Quote:
Originally Posted by Nevtelenul, mert nem lenyeg ki volt
De egyelőre úgy látom, hogy a változások bevezetése után is többet fog érni egy jó hadis, vagy a törpe, mint a félelf.

A mondandóm lényege, hogy a puding próbája az evés, azaz legyen bevezetve minél előbb
Ezt mar annyiszor elmondtak, elotted ami jo dolog, de en azt latom, h ezek csak tunetek. A gond nem ott van h egy faj gyenge. Hanem az h van egy uj faj, a horcsog, aki am blokk felboritotta az egesz egyensulyat az alapoknak.

Elso tunet volt a hulla, kapott tuneti kezelest, hisz o nem tud raktarazni, igy a kiforditott helyzetben o volt az egyetlen aki ha esetleg termelt volna minimalisat, akkor is boven tobbet, mint az atlag.

A masodik az Elf volt, mivel o ugy lett belove anno, h bekes fedezos, es bar lehet belole hadis, de megse erre van kispecizve. O nem igazan erzett meg sokat a valtozasokbol, hisz kissebb eroraforditassal is meg tudta vedeni azt amire a hulla keptelen. De mivel gond nelkul baktathatott felfele fedezve ha a nagykonyv szerint jatszott, az ugye mar nem tetszett azoknak akik verrel verjetekkel szereztek a hekiket. Itt (szerintem) kicsit visszacsapott az a puska.

Most vegul itt van a tolvajok fejedelme, aki arra lett specizve h a felhalmozott javakat orozza el. Keptelen, mert akinek van felhalmozott java az nem tartja maganal.

Mindossze annyi valtozott, h nem lesz keszpenz sokaig a jatekosoknal, akik horcsog fajjal lettek keresztezve, hanem fittyet hanynak a sugonak, es igenis ingyen raktarnak hasznaljak a piacot.

Ezek csak tunetekek. Bar gondolom senki nem orvos, de azt a tobbseg tudja, h ha megszabaditanak egy ferfit a golyoitol annak az lesz a tunete, h magasabb lesz a hangja. De ha dohanyzik akkor ez nem fog latszani. Persze ettol meg nem lesz ferfi, de senkinek sem fog feltunni.

Kerdesem lenne: Ha az 5os csoportban ilyen szepen felhalmoztam ezt a KB egy yardot, akkor mi akadalyoz meg engem abban, h kijatszva a rendszert, vegigvigyem 2. szintig, h ott forduljak, aztan 200 hekin megint osszedobjam es egy tovabb?

Amig horcsogkent vagyok kenytelen jatszani, addig teljesen mindegy milyen korlatozasokat es kedvezmenyeket adunk a fajoknak. A betegseg fenn all, mindossze a tunetet kezeljuk.

Last edited by olvastar; 01-03-2014 at 15:17..
Reply With Quote