View Single Post
  #248  
Old 10-27-2012, 16:17
Akira Akira is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2012
Posts: 23
Activity: 0%
Longevity: 63%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Ettől még szerintem jó kis faj lenne az óriás, hogy a félelf tudná tekizni.
Ha pedig egy ork támadna felesre a sok árny miatt nem tudná ki is az igazi ellen ezért elvehetnénk azt a +30% támadóját olyankor.... de az ork ettől továbbra is jó kis faj lenne.
*csak vicc*

Észre kellene már venni, hogy nem a többi faj erős és a feles gyenge, hanem nincs mit és kitől lopni. Mint korábban említettem már pl.: a kufár miatt nincs háznál nyers se teki, a helytartó pakolgatja vissza a katonákba fektett yardokat, minden a piacon van. Ez a rengeteg "kényelmi funkció" nyírja ki a játékot, kiveszi az emberi faktort. Ha minden apcsócska dolgot megcsinál helyettem valami akkor miért üljek vissza a hód elé?
Csak, hogy érthető legyek:
Jön Átlag Ember, regel egy orit,tetszik neki, 1 hét játék után kipróbálja a helytartót, De menő! Fizeti utána folymatosan -ill támogat-, de baró! Utána még a képzéssel sem kell foglalkoznia. Akkor miért üljön gép elé? Megunja és lelép.
Ennek a játéknak az a lényege, hogy függőséget okozzon. Csúnyán hangzik, de ez termel profitot. De ha egy új játékos nem tanulja meg, hogy x körönként be kell lépni képezni, vagy a varikat feltenni vagy a piacra visszarakni a portékát, akkor csak nagyon nehezen marad tartós játékos. Ha nincs új játékos, nincs elegendő ellen. Ezt a csökkenő létszámot szinte mindenki tapasztal(hat)ja.
Az ember, mint faj is kihalt -miért is?- és nem csak a felső szintről. Pedig az ember vs feles mindig is muris volt. Mindig is rivális fajok voltak. A felesnek most megmaradt bankos hadik, meg a hadivaris óriások. Nem egy életbiztosítás...

Hogy lehet az, hogy ezelőtt kb 10 évvel szinte ugyanilyen felessel és emberrel meg lehetett élni akár A-ban is? Mi változott azóta a fajon, ami ezt eredményezte? Szinte semmi. A faj jó! Igaz tökösnek kell lenni, hogy beválallja valaki és szenvedni is fog vele, mégpedig nem is keveset. Ja.. ez nem kényelmes....

Feltennék egy költői kérdést, ha ne adj isten kap +20% kaját, férőhelyet, mindenkit ki tudna tekizni meg minden ehhez hasonlót. Itt melyikőtök lenne az, aki lecserélné a betonelfjét vagy a gnómját, orkját A-ban csak, hogy élvezhesse a fejlesztések gyümölcsét? .... szeritem csak az, aki most is játszik a fajjal, magyarán csak páran.
Reply With Quote