View Single Post
  #4  
Old 03-16-2010, 23:39
Swiss's Avatar
Swiss Swiss is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Limassol
Posts: 315
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Fanatixxx View Post
Eredetileg azért kérdeztem mert a meditációval tolom jelenleg a gyógyulást. A felfrissülés és a meditáció az összesen 2 skill, de a gyógyulás már több ha maxolni akarom, viszont ahogy olvasom a felfrissülés keveset tölt vissza így az általam említett kombó abszolút nem kivitelezhető. A gyógyulást tehát mindenképpen a gyógyulás varázslatból érdemes ezek szerint megoldani. Sőt úgy tudom azt csata közben is lehet használni. Egyébként a 100 mozgáspontért 10-et gyógyulok arány szerintem nagyon kevés a meditációval... Az elején nem rossz, de később elenyésző amit így gyógyulhatsz, főleg ha azt nézem, hogy a mozgáspontjaid nagy részét beáldozod.
Jól látod, az elején hasznos a felfrissülés meditáció kombináció azonban egy idő után értelmét veszti. Személy szerint én ezt a pontot arra teszem, mikor éppen 2k-ra frissít fel egy varázsalt. Pontosítanék fent rosszul idéztem be helyesen 1667 az az mp melynél megúszod 7 vp-ből a maxolást. Vagyis három meditációt lehet ellőni ami 30 ép. Az, hogy ez a harminc vp kinek mire elég döntse el maga.

Később természetesen cél a haladó mágia mellett a menedék, valamint a legnagyobb gyógyítás megtanulása. Sajnos minden fokát a meg kell tanulni a varázslatnak, nem lehet bliccelni. Emellett nem árthat a páncél pajzs varik alkalmazása, valamint a szintedhez képest legjobb fegyver és páncélzat viselése.

Sokan mondják, hogy egyedül nehéz; ezért azt ajánlom én is, hogy keress egy aktív klánt! Egyedül jó pár olyan tulajdonságot kell megtanulnod a küldteséek teljesítéséhez amire a későbbiek során nem feltétlenül lesz szükséged.

Hogy miért fontos ez?
Nemcsak a karaktereknek hanem a moboknak is vannak szintjei. Egy bizonyos tp elérésekor a mobok megölése esetén csökkenni fog a kapott tp-k száma (amennyiben kisebbet támadsz ha jól tudom, azt még nem láttam sehol, hogy valaki leírta volna melyik mob hányas lehet). Itt minden az időről és a hatékonyságról szól, vagyis a karakter szintjén adott idő alatt a megszerezhető max. tp elérése a cél. Ehhez a klánok nem kis segítséget tudnak nyújtani. Náluk megvan az infó, kaphatsz medált (mondjuk később már ennek sincs akkora jelentősége), és biztosan szívesen segítenek cuccokkal, mobilitással, kajával, borral varázsitalokkal ha már egyszer bevettek!

Sok sikert és kellemes kikapcsolódást, ha valamit rosszul írtam valaki biztosan kijavít!
__________________
MUD:
#29 Swiss Cottage (15)
#30 Swiss Treasury (15)
#31 Swiss Court (15)

Klán:
#(?) RoSC (?)