View Single Post
  #9  
Old 08-02-2007, 12:45
kg-- kg-- is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 64
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Az egyest énse értem, hogyan lehetne megvalósítható.

A kettessel az a bajom, hogy nagyon elhúzódnának a szintlépések. Bár a játék tartalmasabbá válna(?)

A hármas ellen csak annyi érv lehet, hogy az már nem a hódító lenne, hanem valami más játék
Egyiket sem részleteztem, az egyest sem. Ezek irányvonalak. Elsősorban arra voltam kíváncsi, más is problémának érzi-e, hogy egy játékot vagy mindig játszom, vagy nem játszom vele (egy emberi időtartam, mondjuk 1 hét alatt). Valamint, hogy probléma-e, hogy a WAP-os elérés versenyzik a 2MBit ellen, és nem a játékos a játékos ellen. Örülnék, ha arra is jönne válasz, hogy ezeket más is nehézségnek látja-e, vagy így jó, mert direkt ilyen.

Hogy konkrétan is válaszoljak:
1. A stratégiai érzék fejlesztését igényli, ha szűkösebb lehetőségek között teljesít valaki jól. A játékhoz való hozzáférés korlátozása egy lehetséges szűkítése a lehetőségeknek. Kicsit több előre-gondolkodásra, előrelátásra ösztönözne, ugyanakkor közelebb hozná az esélyeket egy online és egy napi 3x belépő között.
2. Nem lenne feltétlen lassabb fordulás. Ha én beikszelem, hogy a napi összes időszegmensben játszom, akkor ugyanannyi ideig megy az ország ideje, mint most. Ha úgy gondolom, hogy éjjel nem játszom, akkor éjjel nem megy az idő. Alapelv mégegyszer: akkor megy a játék (számomra), amikor én akarok játszani.
3. Valóban, ez durva változás lenne. De a kérdésem továbbra is ez: jobb lenne?
Reply With Quote