Thread: 1000. Téma! :)
View Single Post
  #13  
Old 11-02-2015, 12:06
Bomi's Avatar
Bomi Bomi is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2012
Location: Budapest
Posts: 55
Activity: 0%
Longevity: 66%
Post

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ugye? Ugye?

Komolyan ezt látom nemzetközi fórumokon is. Legyen szó akár játékról, akár teljesen másról. Érdekes jelenség, és érdekes azt megfigyelni, hogy az idő előrehaladtával ki melyik tábor felé tolódik el, ki marad meg hosszú idő elteltével is segítőkész, vagy éppen ki válik valamelyik szélsőséges tábor tagjából segítőkésszé.
Ez teljesen igaz! Örülök, hogy a sok bosszankodásom ellenére a kedves Admin is így látja
A nagyon régi dolgokat nem tudom itt külsőn, nem olvasom vissza.
Mostanság szerintem itt ritkább és a belső fórumokon van leginkább ez a jelenség, de szerintem az említett 2 kategória, minthogy az egyik a segítőkész a másik a mindenkinél okosabb ezen felül van még más kategória is szerintem.
például az aki sem segíteni nem akar sem okoskodni csak beleköt vagy vicceskedik a kérdezővel amivel ugyan szintén nem segít semmit de élvezi ha bosszantja a másikat és ezután Ő az ártatlan.
És a legröhejesebb mikor a kérdezők között van olyan, hogy valaki segíteni szeretne neki de Ő a végén még a segítőjét szólja le és szerintem ez sem normális.. Attól függetlenül, hogy az aki segíteni akart jó választ adott e vagy sem.. Akkor sem ez a reakció a normális..
Én konkértan már ezért nem segítek senkinek fórumokon még annyival se hogy "súgó" .. Oldja meg mindenki..Nem vagyok arra kíváncsi hogy a végén Én vagyok a hülye vagy meg akarja magyarázni a kérdező, hogy rosszat mondok mikor fogalma sincs róla.. (nyilván ezért is kérdez) Nekem nagyon sok rossz tapasztalatom van mint kérdező mint válaszadóként.. nagy általánosságban 10ből 7x nincs értelmes, segítő válasz, 1x éppen egy normális játékos segít a maradék 2 az admin segítsége..
És ha őszinte lehetek akkor bunkók társadalma urakodik a játékban.. Elnézést....
Reply With Quote