Thread: top x %
View Single Post
  #37  
Old 08-19-2008, 13:42
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Bántja a szemem egyrészt az értetlenséged másrészt a csőlátásod. Én tökéletesen felfogtam az érveket és az ellenérveket.
Én is felfogtam az érveket és az ellenérveket, nemtudom, honnan veszed, hogy nem...
Ha bántja a szemed, hogy szerinted nekem nem esik le 1-2 dolog (amit szerintem nagyon rosszul látsz), akor kérlek soha többé ne olvasd el egyetlen hozzászólásomat sem!
Ja és tök jó, hogy fényezed magad, biztos nagyon okos lehetsz, hogy Te elsőre felfogtál mindent...

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Biztos vagyok benne,hogy Arra is érti.
Persze,hasonló helyzetben én is bosszankodnék,súgót idéznék,supportra írnék és lázítanám a népet,ha érintett lennék,de ez meddő vita.
Hogyha Te is ezt csinálnád, akkor mi a bajod??
Én próbáltam segíteni Arrának, erre kapok tőled egy lefele nyilat...Pedig a helyében Te is megpróbálnád meggyőzni Atit, és akkoris, hogyha valaki neked segít, azt megveted?? Már nem azért, de kb elérted ezzel, hogy melletted soha nem fogok kiállni, még akkor sem, hogyha ezzel lehet, nem önszántamból, de jót okozok neked

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
KIEG: Az meg nem teljesen mindegy,hogy mit kapsz a hozzászólásodra? Avagy népszerűségi versenyen veszel részt? Fogadd el,ha valakinek nem tetszik,amit írtál és ha már mindenképp érdekel,akkor priviben kérdezd meg! Ez nem az első alkalom ..
Nem teljesen mindegy, hiszen, szeretném tudni, hogy valakinek miért nem tetszett, mert lehet, Te tökéletesnek érzed magad, valaki esetleg próbál egyre értelmesebb és jobb hozzászólásokat gyártani, nem hülyeségeket. Én elismerem, hogy nagyon sokszor hülyeséget írok, de könyörgöm, hadd változtassak már rajta. Megengeded??

Elfogadom, nem is mondtam, hogy nem fogadom el, sőt, egyenesen azt kértem, hogy Te is szolj hozzá, hogy tudjam, mi nem tetszik benne, hogy ezzel, mint előbb említettem, tanuljak...

És ha mindenképpen válaszolsz, és ekkora a szád, hogy miért nem priviben kérdeztem, Te ugyen miért nem priviben külted el??
Ez nem az első alkalom, hogy kioktatsz olyanról, amit Te is pontosan ugyanúgy csinálsz, de nem veszed észre...
Igen,én is kioktatlak olyanról, amitén is pontosan ugyanúgy csinálok, deén legalább leírom, hogy én is ugyanúgy csinálom, és próbálok változtatni rajta...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Dus For This Useful Post: