Thread: top x %
View Single Post
  #33  
Old 08-19-2008, 13:23
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Azt gondolom, hogy egy 600 hektár maxos csoportban teljesen felesleges, és főleg rendeltetésellenes felmenni 3000 hektárig. Továbbra is alap feltételezés nálam, hogy a fejlesztésekkor a játék rendeltetésszerű használatát tartsuk szem előtt, nem a rendeltetésellenes használatot.
Rendeltetésellenes. Így igaz. Ezért támogattam én is azt, hogy ne lehessen ezt csinálni.
Viszont akkoriban ez volt a normális. Termelni akartál nyugodtan, sok pénzt összehozni, hát felmentél az égbe. Tehát most arról lenne szó, hogy akkoriban rendeltetésellenes használatra adott lehetőséget a játék, vagy egy, a szabályok adta opcióval éltem?
És ütöttem, nem barátot, mindenkit, akit láttam.
Ezért kérdezlek, hogy ha rendeltetésszerűen használtam a játékot, most miért lett ellehetetlenítve a játékom a csopiban?
Azt hiszem az összes lehetőségem, hogy egy két személyiséges országot zéróstartolok. Ami felment 2800 hektárra, és onnan szabály szerint esett vissza a szabival.
Így volt helyes, nem kellenek az olyan országok.
De azt nem tartom helyesnek, hogy kaptam a 2800 hekis országom helyett egy 1100 hekist, aminek esélye nincs az életben a fellépésre. Abban maximálisan értelek, hogy azt meg kellett szüntetni, de ne úgy tegyük könyörgöm, hogy tönkretesszük az orit

Most, hogy visszahoztam 4*es büntetés volt: egyrészt a vip miatt, másrészt a földem ugye elvesztettem, harmadrészt a gyújtás mértéke azóta megnőtt, és pillanatok alatt 400 hekim sivatagosították el a lakosok negyedrészt pedig nem lehet fellépni vele, mert nem lehet.

Ezt így durvának érzem.
Leújráztam, nincs vele gond, csak olyan minimum földem van, hogy életem végéig a csopiban tarthatom, fagyaszthatom, törölhetem, vagy zérózhatom.
Hát mit ne mondjak, szebb napokat is megélt már szerencsétlen.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Arrakis For This Useful Post: