Thread: 1A események
View Single Post
  #12240  
Old 06-18-2012, 21:24
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by GenXter View Post
Vityu :

Akkor én is mondok 1-2 dolgot
Kb. másfél vegetálunk A-ban,egyszerüen már mindenki megunta a játékot
Az első klánütésnél még sikerült aktiválni a társaságot ,ezért gyorsabban mentek az dolgok,de mostanra már több mint a fél klán be sem néz az országába
Napi 1-2 óra játékkal nagyon nehéz épülgetni ,tervezni és kivitelezni egy ilyen klántámadást
Jó ideje már a mérleg nyelve a befejezés fele billent és most eljött a pillanat hogy meg is tegyük és NEM a vesztett heki miatt,ez csak véglegesitette a döntést, ha lenne még motivácionk simán talpraállnánk
Sok társunknak ráment házassága és élete emiatt ,talán nem ér ennyit a játék senkinek
Nézz körbe nálunk. Hány olyan "arcot" látsz, aki a kezdetek óta ott van? Egészen tegnapig 3-mat. Amelyikből az egyik Wolfi, a másik Janesz, a 3. pedig én magam. Janesz most éppen nincs, de jön újra. Nálunk úgy működik, hogy aki nincs rendesen, azzal elbeszélgetünk, és ha úgy dönt, akkor nem folytatja tovább. Mindig úgy tartottam, hogy pl egy inaktív termelő törpe helyett jobb egy aktív kis ország. A legutóbb fel is ajánlotta éppen egy a játékot befejezni kívánó nagy törpe, hogy hagyja az országát termelni nálunk. De inkább új tagot próbáltunk keresni, és ki is lépett. SZK-n csücsül az ország. Talán én sajnálom a legjobban, hogy sok jó játékos lépett ki tőlünk szk-ra, és azóta is ott vannak, de ha tervek vannak, akkor nincs megállás. Halottakkal nem lehet bevenni egy várat.

Emlékszem, amikor egyszer régen voltam a sarkvidéken 1-2 hétig. Sok ország gazdája már akkor se nagyon nézett be. Úgy gondolom, hogy ez is teljesítmény.

DE, miért nekem kell rosszul érezzem magam, ha saját magunkat védve megnyerünk, egy alapból vesztesnek induló háborút? Írtad, hogy sebzett vadat támadunk. Ki sebezte meg ezt a vadat? Mi megsebeztük, mert ránk tört. Ezek után hagyjuk, hogy felgyógyulva újra ránk törjön? Felkészültebben?
Legalább 10x annyi ideig termeltetek 10x annyi termelő épülettel, mint mi. Összesen nem volt annyi bankunk, mint nektek 1 országban. Nem értem, hogy hol van az a sebzett vad, akiről szó volt.

Quote:
Originally Posted by Pumi View Post
Az első helyezéssel mi a gondod? A második csak második
Mindig kis lépésekkel kell a cél felé menni.
Saját véleményem, hogy nem szívesen harcolnék a gun több tagjával. Két embert személyesen is ismerek közülük, többükkel kifejezetten jóban voltam/vagyok. Persze, ha a klánok úgy döntenek, hogy összecsapnak, akkor harc lesz. De ha harc lesz, akkor remélem, hogy tényleg harc lesz.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote