Thread: 1A események
View Single Post
  #14162  
Old 07-21-2016, 10:50
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Nem is arról volt szó, hogy szembe kell jönni, hanem arról, hogy mit véd 2 millió egység (+ 11 millió ponton is illik tartani bent egységet, így nem kell, hogy 2 millioó egység legyen ez). De persze, hogy kihagytad azt, hogy 25 óra alatt a piacról csak nagyon kevés dolog nem érhet vissza. Azért több évig topban lévő klánnál bőven lehet 30-40 millió lovas és íjász. Ennek a bevárása és egymáshoz átjátszása nem ördöngösség. És máris lehet bent 6-7 millió egység attól függően, hogy mit akar csinálni az ellenfél. Ennyivel bármit le lehet védeni, ha az íjász, és szembe lehet menni 2 sereggel, ha az lovas.

Nem volt értelme nagyobb távolságra elállni. A piac mozdulatlan volt, a pontok semmit sem változtak a kör alatt, és ha láttad a pontlistát, akkor azt is láttad, hogy 2 országunk volt kifejezetten közel az ő 3 országukhoz, így az infózás nem okozhatott problémát. Nem kellett messzebb menni.
Mondjuk én spec egy kisebb ori fordulását legalább elvártam volna tőlük, ha már ki nem mentek, és azt nem szúrod ki pontlistából, vagy infókból
Hát kb mindenki tudta mennyire inaktívak, így a 25 óra nem teljesen igaz, ezért nem írtam arra semmit.. de azért az, hogy 25 óra alatt észre sem vették az mnt bontást, az azért durva
De összeségében szép ütés volt.
__________________
same old song..
Reply With Quote