Thread: Egyedi időszak
View Single Post
  #13  
Old 05-07-2016, 22:19
Rheia Rheia is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 312
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Igen, és pl a lovas+ ha előre tudod, akkro csak előbb szabizol..
Nem arrol van szó, mi miatt szabizik valaki, hanem mi okozhat gondot, ha nem tudod előre.. és ez egyedül a rágcsálók(igazából ez sem kéne), ha nem így van, akkor ott más gondok vannak.. ha van lovas+, ha nincs, egy nem túl aktív ori úgysem tud kb semmit tenni, max az elfek szabiznak miatta, de abból olyan sok nincs lent.. Ha tudod, hogy jönnek a démonok, hogy készülsz fel rá? Tudtommal szabis orikra is hat, meg pl azok is megbetegedhetnek, de a betegség kb semmit nem okoz, mert annyira le van gyengítve..
(Engem spec a rágcsálók is hidegen hagy.. )
Ez igaz, csakhogy én arra céloztam, hogy ha a nem annyira aktív játékosok rájönnek, hogy még kevésbé tudnak haladni a játékban, mert az aktívakat plusz előnyhöz juttatták, elmegy a kedvük a játéktól és abbahagyják, ami senkinek sem jó.
A közel múltban B-ben szabira ment az összes szövim, mert rájöttek, hogy nem fognak tudni olyan aktívak lenni, hogy topba jussanak. Ez pár hónapja volt, azóta se jöttek vissza. És akkor nem volt meglepetés az esemény..
Persze lehet, hogy felfújom a dolgot, mindenesetre felesleges lenne plusz előnyhöz juttatni azt, aki már alapból tapos a kicsiken. Mondom ezt úgy, hogy én aktívnak tartom magam.
__________________
Rheia (#556175)
Reply With Quote