Thread: 1A események
View Single Post
  #14122  
Old 04-29-2016, 23:50
Lacka's Avatar
Lacka Lacka is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 47
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Azért így egy kicsit másképp fest a dolog, köszönöm.
Igazad van, ahogy megfogalmaztam, minden tagotokra érthető, pedig én is tudom, hogy nem így van.
Azt az 50%-os dolgot nem tartom rossz ötletnek, hirtelen felindulásból akkor nekem az jutott eszembe, hogy lelépő egységek miatt max 20k pontra lehessen eltávolodni.
Azzal is egyetértek, hogy rendkívül demoralizáló egy ilyen húzás. Ha a támadó elől fokoznak, akkor ki tudja mennyi rákészülés (idő, energia, pénz) veszett kárba, ha meg valaki támadottként akar reagálni, és előle fokoznak el, akkor teszem azt, egy közel 1k hekis földvesztés után beküld 1 vagy 2 sereget (ez már lényegtelen), és nem hoz semmit, pedig ő megtette a szükséges lépéseket. Hát köszi.
A korábbi dolgokról én nem sokat tudok, kicsit több, mint másfél éve vagyok a Hanyatlásban, és a mostani csapat nagy része kb velem együtt jött. Mi nem csináltunk ilyet, az biztos.
Már nem is tudom, kb 2010 vagy 2011 óta vagyok A-ban is, azóta összesen 3x fokoztam el. Egyrészt mindig is sajnáltam rá az egységeket, inkább fedezze el egy elf, és én várok, megoldom másképp a helyzetet, másrészt sosem tartottam szép dolognak. Azt a 3 esetet is kiérdemelte a másik fél, ez lett volna a negyedik, amit kiváltottam ugye a kibontással.
Értem én azt is, hogy szeretnétek összezárni ott fent, hogy mindenki egy helyen legyen, stb. és mint tudjuk, háborúban mindent szabad, csak hát na...ne már, hogy így.
Persze más, ennél csúnyább dolgok is előfordultak/nak, amiknek nem lenne helye a játékban, és előbbre valóbbak ennél a kiskapunál, de ez egy másik történet...
Reply With Quote