View Single Post
  #46  
Old 08-28-2010, 08:55
Dew's Avatar
Dew Dew is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Location: Budapest
Posts: 556
Activity: 0%
Longevity: 84%
Default

végiggondoltam közben... mégsem vagyok úgy oda a javaslatért. Így is elég nagy "pusztítást" tud végbevinni egy feles, ne tegyük még "nehezebben" beüthetővé. Ha lopni akar, akkor igenis viselje a mészárokat. Valamit valamiért.

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
A baj nem ott van, hogy erős, vagy sem. Hanem ott, hogy a játék egyik elemének azt a jelzőt lehet adni, hogy "felesleges".
Főleg akkor baj ez, hogyha az az 'elem' az egyik faj.
Tudom, hülye is vagyok, meg nem is értek hozzá, de én mégis úgy gondolom, hogy a játék akkor lenne teljes, ha minden faj minden szinten használható lenne. - Akármekkora butaság is ez.
abszolút nem felesleges. én is szívesen lopkodok néha, ha úgy tartja kedvem egy-egy szinten át egy felessel. ide idézném Redbacket:

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
Ahogy változik az értékrend, felfele haladva egyre többet ér a föld, úgy változik szerintem a fajok összetétele. Amelyik alkalmas a föld védelmére/szerzésére, azok a fajok "muzsikálnak".
amíg toli akciókkal nem lehet földet lopni, addig nem lesz számottevően sok feles A-ban. Még talán B-ben sem.

Írták többen, hogy mostanság kevesebb a tolis ország, kevesebb tolvajt tartanak az emberek, stb... ebből következik, hogy a felesnek is elég kevesebb tolvaj, szóval van helye másra is, eredményesen tud lopkodni. Arról meg nem a faj tulajdonságai tehetnek, hogy most megéri-e tekit lopni, vagy nem éri meg. Ha erősítünk a felesen attól nem megy feljebb az ár.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Dew For This Useful Post: