Thread: 1A események
View Single Post
  #13736  
Old 09-18-2013, 05:11
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Akár View Post
2013-09-17 22:00:41 Csak egy maradhat ... (#2643) támadást indított crazy allowed (#4282) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 2218 hektár földet.

Grat az ütéshez és a kevés hiénához!
Igyekszunk mester, nekem meg mindig hianyzol

Quote:
Originally Posted by none View Post
Gratulálok, bár látom a szokásos hiéna megint meg volt egy bizony klán részéről..
Koszonjuk szepen a gratulaciokat mindenkinek. Igyekszunk. Ez most nem az en erdemem, hiszen at kellett adjam a stafetat a klan erdekeben. Az elmult 24 ora ♥♥ Free Lovagunk ♥♥ erdeme! Kert 24 orat, es az esemenyek magukert beszelnek. Azt hiszem kitett magaert, nagyon buszke vagyok ra!
(Bart ♥ nagyon)

A hienakrol meg csak annyit, hogy:
1. mar nagyon unom a szoveget errol
2. a klanunk eleg regi klan, sok az ellenfel, ritka, hogy 100%osan tiszta minden
3. par napja csak megutotte a szemem hogy az van irva, hogy nem hienazunk, aztan egesz nap azt lesik mikor johetnek, maskepp nem is szoltam volna
4. Koszonjuk, hogy akinek lett volna lehetosege nem jott, aki kihasznalta majd az ido megmutassa...
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ghosti For This Useful Post: