View Single Post
  #327  
Old 02-25-2011, 20:47
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Annyit megjegyzek hogy a kezdőt régen is szétkapták hamar emlékszem engem is kaptak szét nagyon de nagyon régen, aztán valaki okositott még a 3 orás körváltásnál (valami kamionos volt a fene se emlékszik hogy hivták)

Én inkább arra vezetem ezt a hanyatlást hogy megjelentek más játékok, ahol a kezdőke bele tudja élni magát, mivel nemcsak számokat lát
nem irok nevet, de pl én is játszom mással, ugyanaz az elmélet szinte mint a hodba, de ... Pl 1 oráig is el tudok tökörészni vele, és pl ott az időt magammal tudom befolyásolni, persze bizonyos határok között. ha akarom ez az idő 5 perc (persze van hátulütője), ha akarom akkor 4-5 ora

De ezt Atinak kell eldőnteni mi lesz tovább és merre megy ugyhogy nem kell nekünk egymással veszekednünk, max be lehet dobni 1-2 ötletett , majd Ati eldönti valamelyikbe lát e fantáziát. csak azért irom, nehogy itten vérmesen egymásnak essetek.
Az meg már alapbol rosz ha kérdöivet kell kitölteni kezdésnél Szegény Juzer azt se tudja mi merre, de már kérdezzük öt. Biztos nem fogja abbahagyni

A másik ami nagy hülyeség, mert olvastam, hogy szint kezdésnél fajt és szemit kell azonnal választani. Mi van ha én ezek nélkül akarom kiprobálni?? (mondjuk kaptam zöldet mostanába amibe elmagyarázták hogy rosszul csinálom, de max megköszöntem a tanácsot)
Reply With Quote