View Single Post
  #321  
Old 02-25-2011, 20:28
penge bácsi penge bácsi is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 10
Activity: 0%
Longevity: 72%
Default

Quote:
Originally Posted by Batu View Post
Érzek némi iróniát, de hagyjuk, tudom, hogy nem.....
Témához szólva....
A cél az lenne, hogy a játékosok száma minimum a 2 évvel ez előtti szintet üsse folyamatosan vagy szaporodjon. A helyzet az, hogy a hódot nagyon nehéz populárissá tenni. Ebből kiindulva, mindig rétegjáték lesz. A lényeg, hogy a réteg szélesedjen a jelenlegi játékélmény elvesztése nélkül(minimum). Ez azért nem kis kihívás a jelenlegi konkurencia dömping mellett, mindenhol csilli-villi játékok nőnek a semmiből, minden külföldi "sztár" megjelenik magyar nyelven is. Nem tudom a kiutat, mi vezetne ki a csökkenő játékosszámból. Lehet elég lenne egy jó propaganda, lehet elég lenne egy-két apróság a játékmenetben, de gőzöm sincs.
Az üzlet jövője ennek a kiötlése. Atiéknak rövid időn belül ez létfontossági kérdés lesz. Szeretném, ha sikerülne nekik. Őszintén. Számkupacolásnak írom le minden ismerősnek a játékot. Kevés ismerős van aki egyáltalán felfogja az egészet ésszel...

biza, ezt akartam már én is írni, hogy ha jól megnézzük, a most is aktív gémerek fenekéről már rég lepotyogott a tojáshéj.
Ez minket leköt, szeretjük csinálni, ha egyre kisebb hévvel is.
A most felcseperedő (de)generáció már teljesen más, őket már nem csábítja, de sztem azért, mert amíg a 80-as, 90-es évek elején iskolás brigádnak még a fejébe verték a tudományt, ami a mostaniakről nem nagyon mondható el.
Ahogy a párom is mondani szokta (gyógypedagógus, egyre több melóval), az iskolarendszer nyugati majmolásával a kapufák létszáma négyzetesen nő.


Amúgy még egy ötlet, teljesen más, csöppet csapongok.
Emlékszik vki a régi, még commodoros idők játékára a Piratesre ?
Na, az ottani szárazföldi harcok elég jól meg voltak csinálva, sztem. Nem volt egy Avatar, de mégis vmiért nagyon szerethető volt. Esetleg meg lehetne tenni azt is, hogy ha a csata idején egyik, ne adj Isten mindkét fél onlány, akkor ők irányíthatják a csapataikat és bizonyos százalékban módosíthatnak az eredményen, ha jó stratégák.

Ez is csak egy ötlet persze, lehet eleve halva született...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to penge bácsi For This Useful Post:
Sponsored Links