View Single Post
  #2  
Old 02-01-2011, 14:26
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Sztem...

- Semmiképp ne legyen hosszabb a párbaj 3 óránál
- A körváltás ha csökken, akkor se 1, hanem 2 perces legyen, 1 perc még a "profiknak" is kevés lehet
- A párbajba valóban bele kell vinni egy kis változatosságot, kihasználva a beállítási lehetőségeket.
- A 200 hektár maradjon
- Lehetne akkor eccer random faj, de egyforma mindenkinek
- Lehetne törpe kizárás
- Lehetne vmilyen egység kizárás
- Lehetne drágakő kizárás
- Lehetne bánya nélkülis játék picit több induló nyerssel
- Lehetne előre meghatározott fajjal történő párbaj
- Lehetne vmi fontos épület (torony) nélkülis párbaj
- Lehetne induló egységek változtatása

Pontozás:

Nem a pokerbajnokság reklámozása miatt, de esetleg át lehetne venni onnan pár ötletet.

Több havi párbaj lenne.
Az én elgondolásom szerint 10 (az átlagosan 3 naponta 1 párbaj). Nem várnál Ati 5-6 napot azért, hogy még 2 ember nem írta meg, mikor ér rá, MERT a 10-ből a legjobb 5 eredménye adná a Havi ranglistát.
A megszerezhető max pontszám így 25 lenne. Lenne Havi Párbajhős cím (de ezért nem járna csak erkölcsi elismerés) és a 2011-es év Győztese Cím. A havi összetett lista első 10 játékosa kapna 10-9-8-7-6-5-3-2-1 Éves Párbaj Pont-ot, ami az éves helyezések eléréséhez kellenek.
Új hónap, új célok. Lehet vki annak is örül, ha egy Havi Harmadik címet elér, akinek meg nagyobb tervei vannak, azok úgyis odateszik magukat.
Megmaradna a malus pontozás a résztvevők száma alapján és az első 5 helyezett pontozása illetve a kezdő alá ütöttek minuszozása...

Én személy szerint örülnék egy ilyen 10-ből 5 legjobb eredmény szerinti pontozásnak, mert így nem lenne rajta az emberen a "kényszer", hogy mindig ott legyen, illetve ha elbénázok pár párbajt, még semmi sincs veszve...
Reply With Quote