Thread: Varis óriás
View Single Post
  #27  
Old 07-30-2008, 15:30
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Merthogy ez nem off amit Te írtál?!
Egyébként tudod, az, hogy én nem tartanék többet 12%-nál, de azt is írtam, hogy lehet, hogy többet tart.
Egyébként sztem nem volt off, mivel épp arról írtam, hogy 20-22%-kal el van az óriás varis, és mintha a téma címe "varis óriás" lenne.
Egyébként meg simán játszható 12% templommal egy feles, mert itt 200 hektárról volt szó, de ez itt nem a felesnek a topikja, úgyhogy köszönöm, hogy feleslegesen belekötöttél...
Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
off: feles 12%-nál kevesebb templommal 5. szinten simán játszható
Dus: a sajatomra (is) irtam hogy off. Es ha lehet, hagyjuk mar ezt a 200 hekin, meg 5. szinten jatszhato ervet, mert egyszeruen nevetseges. Normalis orifelepitest szeretnenk( en legalabbis) adni, ami megallja a helyet a fentebbi szinteken is . Csak azert, mert 200 hekin 500 tamadoval is be lehet utni embereket, attol meg nem lesz sem jatszhato az adott ori, sem eletkepes.
Mint ahogy a feles sem lesz az sosem 12% templommal.
Szoval ez egy eleg buta erv, egy tolisvaris hulla is "jatszhato" 5. szinten...

Az a baj, hogy Ti mar a szemelyembe kottok bele, es letojjatok, hogy mit irok, at se gondoljatok, a lenyeg hogy beszolhassatok, mert az biztos meno. De akkor legalabb ne itt tegyetek ezt, a segitsegnel, ha lehet...

Mert mar marhara kezdem unni, hogy mindenhol ez megy, barhova irok. Jon 1-2 ember, es csak azt keresi, hogy ellentmondhasson... Marhara nevetseges, es nem Ram nezve, amikor en csak segiteni akarok, es kijavitom azt, amikor felre akarsz(akartok) vezetni vkit azzal, hogy a 12% templomos feles, az milyen jo... (ez Dragira is vonatkozik)
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 07-30-2008 at 15:32..