View Single Post
  #264  
Old 10-28-2012, 18:55
RastArtist RastArtist is offline
Member
 
Join Date: Aug 2011
Location: Debrecen
Posts: 173
Activity: 0%
Longevity: 69%
Default

Quote:
Originally Posted by Surranohalal View Post
A 200 hekis félelfek (és amúgy egyéb tolis orik) miatt kb életképtelenek a nem gnóm-óriás-tolis orifelépítések. Mert nem véded a tekit.
És 200-n mindenkit átlop egy értelmesen felépített feles 5-6 körről, kezdj vele amit tudsz.. tehát ezért mindenki gnóm 5.en (kb). tehát ezért inkább tekit írnak. a felesek miatt van ilyen nagy számú tekiíró ^^
5. szinten ha nem amatőr vagy akkor vagy tolis, vagy gnóm/óriás, vagy pedig elhúzol a rákba felfelé minél előbb. esetleg aki nagyon unatkozik lehet hogy zombi, de az eléggé komolytalan faj szerintem.

ha át lehetne lopni a kkulcsot akkor a nem totál függő fanatikus játékosok (akik mondjuk nem 3 másodpercen belül tolják vissza piacra a tekit hajnal 3kor) szenvednék meg a dolgot, ez gondolom nem célja senkinek... mert ha átlopható a kulcs akkor csak csinálok egy felest és körönként rálopok egy gnómra és előbb utóbb leakasztok egy 200k darabos tekilopást.. nagy játékos lennék egyből tőle! nyertem gomb
Amekkora az előnye a félelfnek mikor 5-6 körrel felfele lop, ugyanakkora a hátránya mikor egy hadis rámozdul 2 körről. Egyik esetben a hadis tehetetlen, a másikban pedig a feles.

A nyertem gomb most is létezik, fosztásnak hívják. Azzal is bármikor el lehet hozni a másik vagyonát, ha az hibázik, te meg ügyes vagy... A téma arról szólna, hogy az általad 'nyertem gomb'-nak nevezett jelenség ne csak a hadisok számára legyen elérhető. És én sem szeretném, hogy teljesen át tudja lopni a kulcsot. Nem a gnómokat és tekiírókat akarom tönkre tenni. Csupán a félelf fajnak szeretnék egy esélyt adni.
Reply With Quote