View Single Post
  #278  
Old 11-06-2015, 18:29
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
félrebeszélsz... mitől lenne a védő hátrányban??? mikor a támadónak legalább a 80% seregét ki kell küldenie, hogy esélye legyen egy olyan klánnál amiben 1 nagyobb elf is akad.. kiszolgáltatott lesz az egész csoportnak, ha a "védekező" klán ügyes akár 2-3 sereggel is beverhetőek lesznek. nem minden klántámadás milliós egységfokozásokbol indul. pl most a tüzesekre 100k pontot sem fokoztunk, lazán alánk bonthattak volna és 2 sereggel beverhettek volna.

jahh az, hogy 0 benttartott egységgel ücsürögtök bent?? akkor ne is csodálkozz ha a f*** rossz végére kerülsz. lufi klánok. lufi klánok mindenhol és csodálkoztok, hogy bevernek.
Lufi klánok.. anno mit tertottatok bent mikor bevertünk?
Ebbe a klánba én bele csöppentem, nem véletlen, hogy fordultam.. a támadás előtt 6 órával szóltam, hogy az immortal jönni fog, mert szabiztak vagy 4 orival.. erre semi nem történt..
de tény, ami tény, a fokozás unfair előnyt jelenthet és a többi csak rizsa

Nem jelenlegi helyzetről van szó.. 1,5 évvel ezelőtt is írtam, hogy ez lesz a taktika..(nyugodtan keresd vissza ott lesz a topikban, ahol beerőltettétek a szétdobás beszüntetését) minden szenpontból a támadó van előnyben egy milliós fokozással, ő készül fel a támadásra, az ő morálja lesz jobb, ő uralhatja a piacot, hogy a védő tart-e bent íjat/lovat az irreleváns, pláne ha fokozva jönnek és 2 sikeres szembementellel kevesebbet hozunk, mint amit visznek.. ha normális infód van támadás előtt, akkor egy nagy fokozással ritkán, vagy sosem jössz ki rosszul.. és ha kitámadsz 80%-ra? kb inaktív az egész csoport, ha éjjel mész kb nem lesz hiéna, pláne nem nektek, a 2 top klánnak, akiknek a közelében sincs senki..
De fejtsd ki nekem, miért is szükséges ez a több milliós ráfokozhatóság klánoknál és miért lesz igazságos?
__________________
same old song..

Last edited by none; 11-06-2015 at 18:55..
Reply With Quote