View Single Post
  #277  
Old 11-06-2015, 18:23
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Ne keverjük ezt most ide.. a klán gyenge volt, ez nagyban közrejátszot abban, hogy miért fordultam, plusz én nem fogok évekig üldögélni semmit sem csinálva.. az nem játék..
A lényeg: úgy be tud ütni egy nagyobb klán, hogy 0 esélyed van belőle jól kijönni, hiába vagy felkészülve rá.. ez nem tudás, ez egy kb verhetetlen bug, másnak nem tudom nevezni..
Más kérdés, hogy lehet nem olyan erősvalaki, hogy ezt kihasználja, de sajna a lehetőség adott..
Az szomorú, hogy egyedül úgy mehetsz egy támadó klán alá, ha törölsz, vagy fordítasz ori, vagy pedig vállalod, hogy buksz egy csomó hekit, mert ha szembe is mész, te felülről csapódsz ők meg alul.. bontás nem reális, mert kb fullra el kell bontani orikat, onnantól viszont szembe menni már nem lehet, és ezek az orikat utána leveri a fél csoport.. ez így nem hiszem, hogy játékra ösztönözne bárkit is..
Be kéne látni, hogy ez egy hiba, vagy ha nem, akkor nagyon rossz irányt vett fel ez a játék..

Hopp, bocsi Pool véletlen először a te hsz-ra nyomta a lefele ujjat..
félrebeszélsz... mitől lenne a védő hátrányban??? mikor a támadónak legalább a 80% seregét ki kell küldenie, hogy esélye legyen egy olyan klánnál amiben 1 nagyobb elf is akad.. kiszolgáltatott lesz az egész csoportnak, ha a "védekező" klán ügyes akár 2-3 sereggel is beverhetőek lesznek. nem minden klántámadás milliós egységfokozásokbol indul. pl most a tüzesekre 100k pontot sem fokoztunk, lazán alánk bonthattak volna és 2 sereggel beverhettek volna.

jahh az, hogy 0 benttartott egységgel ücsürögtök bent?? akkor ne is csodálkozz ha a f*** rossz végére kerülsz. lufi klánok. lufi klánok mindenhol és csodálkoztok, hogy bevernek.

Last edited by Ati; 11-06-2015 at 18:25.. Reason: Kulturáltabban...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Merengő For This Useful Post: