View Single Post
  #274  
Old 11-06-2015, 09:59
Bomi's Avatar
Bomi Bomi is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2012
Location: Budapest
Posts: 55
Activity: 0%
Longevity: 66%
Post

Quote:
Originally Posted by none View Post
Egy top klánt max, akkor lehet leverni, ha engedi.. Ok, jelenleg az immortal leverhetne titeket, mert elérhető távon vagytok, (de rajtuk kívül csak az szk-s orik) ha nem akarjátok.. ami azt jelenti, hogy ha valakik, jól is csinálják, ha ti nem engeditek 5-6 milla fölé, akkor nem tudnak semmit sem tenni Másik oldal, hogy túl sok idő és energia.. és még úgy is bizonytalan.. mennyi klán van most 1 milla felett? 10-15? kb már célpont sem lesz lassan, és ha valaki most kezd neki, hogy összehozza a tartalékot, ami 3 milla alól a topra menetelhez kell, mire végez, nem marad kit ütni Nem véletlen mondtam 3 milla alatti értéket, mert aki 3 milla felett van, az nem igazán akar harcolni, legalábbis ha az évek alatt nem tette, kétlem hogy most kezdené el..
Sajnos ez valóban probléma az A-val.. rengeteg idő a tartalékok előállítása, a földvesztéstől kb mindenki retteg, mert iszonyat drága fedezni/ütni..
plusz a szétdobás beszüntetésével, és több milla egység fokozással még esélye sincs egy feltörekvő klánnak, hogy érdemben reagáljon.. spec nem tudom ti is ezt játszátok-e, de az tény, hogy az immortal megteszi.. pont ahogy 1,5 éve felvetettem, hogy ennek ez lehet a vége, ha a fokozás megmarad a szétdobás meg megy..
Úgyhogy a lényeg annyi, hogy max, akkor verhet le titeket(vagy az immortalt) feltörekvő klán, ha inaktívvá váltok, vagy abbahagyja a fél csapat és szk-ra megy, vagy valakit túl közel engedtek (esetleg elcsesztek egy kisklánban feltörekvő klán ütést..).. De őszintén, ezt te is tudod..
Azért annak volt előjele hogy az IMMORTAL nektek ment.. Nem kell ezt a játékra fogni, látta más is szerintem.. Neki álltok 3-4en kekeckedni 1 országgal hetekig, nem is értem mire gondoltatok.
Utána jön a klán sereg és gyorsan Te meg a társad lefordul )
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Bomi For This Useful Post: