View Single Post
  #273  
Old 11-05-2015, 23:58
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Persze, hogy van értelme.

Most is vannak olyan országok, akik nem akarnak igazából fellépni. Nem lenne szerencsés, ha nekik korlátlan idejük lenne arra, hogy a kezdőkön élősködjenek.

Kell egy kis extra noszogatás arra vonatkozóan, hogy vagy induljanak újra ők maguk is kezdő országgal (nem ez a cél); vagy lépjenek fel, és most már fentebbi csoportokban is mutassák meg a tudásukat.

Rengeteg olyan ország van, akik elvannak 5. szinten, talán kipróübálták egyszer már a negyediket is, de a harmadikat még sose látták.

Ha ez a noszogatás se lenne, akkor ők negyedik szintre se lépnének fel, hát még feljebb.

Az 5. szint arra van, hogy kipróbáltad, picit kiépültél, szuper, most nyomás feljebb.
A kezdőkön hogy tud élősködni? Nem igazán értem mit értesz élősködés alatt..
A gond az, ha egy ori 200 hekin arra van késztetve hogy fellépjen, az később lehet nagy pofont fog kapni, mert felkészületlenül lépett fel..
(Szerintem ez a lépésre kényszerítés max a tünetet próbálja kezelni, de a probléma megmarad.. ami az, hogy nem akar/tud 3. szintre felmenni)
plusz szerencsétlennek a topja ketyeg 200 hekin én meg 2+ szemes orival "élősködhetek" rajta(akármit is takar ez) ameddig akarok, mert nekem bizony nem ketyeg.. ha 5/v-t elnézem, a csoport eloszlása olyan, hogy 300 heki alatt vannak a nem szabis orik mind, leszámítva azt az 1 szövit, tehát nem értem hol történne ez meg?
Lehet azért nem mennek fel 3. szintre a játékosok, mert 4-re fellépni 0 erőfeszítés, 3-ra viszont már egy kezdőnek nehezebb egyedül.. szerintem már másodikra kb fel sem tud jutni..
Max azt tudnám elképzelni, hogy valaki pl 3. vagy 2. szint top aljánál fosztogatja/lopkodja az orikat hónapokig(semmi értelme, de legyen)..
De most ugyan ezt megteheti, ha a top alatt, vagy pont a határán van és néha elbont pár hekit, hogy kiessen onnan és lemenjen a topköre..
__________________
same old song..
Reply With Quote