View Single Post
  #28  
Old 10-11-2012, 17:53
Akira Akira is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2012
Posts: 23
Activity: 0%
Longevity: 63%
Default

Sziasztok!

Először is , én csak véleményznék, nem több.

Anno amikor le lett "butítva" a tükörvarázs én az ezt ellenzőek táborát gyarapítottam. Lévén, hogy volt ember tolvajom érintett voltam a kérdésben. Miután élesítették a változtatást meg is szenvedtem. Pár napig néztem, hogy a bosszúálló varik hogyan pirítják szét a földjeim... no de ez régen volt.

Nem mondom, hogy állítsák vissza az eredeti tükörvarázst, mert azt nem sokan támogatnák, hogy minden esetben visszatükrözzön, viszont szegény embernek csak ennyi előnye volt, hogy nem lehetett ártózni. Ha ez a tulajdonsága meglenne, véleményem szerint játszható lenne. PL: 5X túlerő mellett sem lehetne ártózni annyi, hogy ez esetben nem pattanna vissza az ártó. Tudom, tudom... pont azért lett legyengítve, hogy ártózni lehessen... de kérem szépen, a könyvtárkulcson se megy át egy toli sem még ha 100x-os túlerőben van is. Ez az előny sem tűnik túl korrektnek. Vagy ott a törpe kulcsa...a szieszta is felezi a raktárból a zsákmányt, de még nem kevés pluszt is ad mellette. Nem egy csoportot végigjártam törppel anélkül, hogy 1x is feltettem volna a raktárkulcsot, mert semmi értelme nincs.
Nah, csak ennyit akartam. Ember reborn! Tanakodjatok, csináljatok belőle újból játszható fajt és nyomban regelek egyet. Előre is köszönöm a munkátokat
Reply With Quote