View Single Post
  #28  
Old 03-17-2006, 08:58
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Phoenix
Quote:
Originally Posted by Senki
nem igaz... 1/Aban nagyon lámer faj. nem tud gyújtani, és az kell. ott a hibája ahol a hullának végülis. A-ban elf / törpe / gnóm és ork ami jó pl...
ezexerint a félelf is "halott" faj odafent???
hát eléggé. lopni nem tud mit, mert ha elkezdenek lopni, mindent be a klánrakiba beállni full íjra ami nem fér el a tekihiány miatt az ki a piacra és csókoltak. ha ártasz neki ezekután akkor begorombul reggel full lóval bever és arra ébredsz hogy 4kor volt nálad egy sereg földre és már nem tudod belopni a tagot. legalábbis így látom. lopásból ha jó az ellenfél, akkor nem fogsz megélni. vagy termelsz vagy hadakozol. a varisnak sincs értelme. azt csak beszívatják földre amint megtalálják. én is ezt csináltam. Vakon mentem full sereggel vagy megpróbáltam éplistát csinálni. ahol nem ment ment a sereg, ahol igen ott csak az ment ami kellett ahoz hogy beverjem. mert öléssel még az arányokat is kihoztam a veszteségéből hogy mennyi íjat tarthat. tehát a tolisnak nincs értelme, max több tolit tartani az átlagnál.... és ahoz meg nem kell félelfnek lenned.
Reply With Quote