View Single Post
  #5  
Old 05-10-2006, 22:33
Agit@tor
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Lightbulb

Quote:
Originally Posted by elod1900
Ki mire szavaz és miért??
Üdv!
Szvsz ez teljesen fajfüggő:
-orkkal ijj+paci mert ott a bónusz, ha kitámad és nagyobb a támadó mint a védőérték, akko növekszik a védőereje
-elffel is ijj+paci mert neki +6 helyett +8 védőpontot ad a torony (de viszont ritka aki elffel hadist játszik)
-gnómmal is ijj+paci mert neki is jobban védenek a tornyai: az öszterületből elfoglalt százalék duplája helyett a tripláját de max 30 százalékot
-embernek, hullának, óriásnak meg törpének szerintem jobb a sima elites felállás,
mert ha van 100 barakkja az mondjuk 1k ij és 3k paci + még ehhez kell 25 őrtorony, hogy az 1k ijj érjen is vmit; míg az elitnek ugye nem kell torony, tehát így van 5k elitünk, ami támadásba jobb, mint a 3k paci, és védelemben is jobb, mint az 1k ijj, a hátulütője csak az, ha kitámadunk valamelyik szemfüles be tud masírozni akár 7 sereggel is, de ez nem nagy kockázat szerintem!
-félelf, mint hadis szerintem abszurdum!

Én mondjuk az elites felállásra szavaztam, bár még nem toltam hadisként a hodot, de ha majd rászánom magam, akko tudós óriás leszek elites felállással, és akkor mind meghaltok , de mielőtt inditom az orit majd szólok, hogy legalább imádkozni legyen időtök - reszkessetek
Reply With Quote