View Single Post
  #29  
Old 11-11-2009, 13:29
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Erdekelt klannal eddig is. Csak ha elkezdek errol hadovalni, meg nagyobb esely lett volna, hogy a bator pekek gyanut fognak... (Ezert nem szoltam a temahoz eddig, de ugytunik, akar szolhattam volna is...)

(Nem en akartam amugy gyengiteni rogton az elfeket, ahogy a kozelukbe ertem, szal ez Toled most nem volt tul jo erv, kicsit ongolnak tunik...)

Amugy wand javaslata pl nem rossz, csak csiszolni kell rajta...

Szoval nekem ne mondd, se wand ne, hogy csak a sajat erdekeim nezem, es azt se, hogy feltem a seggem, mert ez mind mind nem igaz, ez csak sima rosszindulat Toletek

(pl nektek is jol jott volna ez a javaslat, ha jol emlekszem, par hete...)
Erről a mellébeszélésről is írtam priviben tegnap.

Egyéniben egyetlen támogató jellegű hsz-ed sem volt elfokozás, nulla hekis ütés ügyben. Nem csoda nem érdeked... (klánban ugyanezt támogatod... no comment)

Az elfeket meg hagyjuk mert amikor te voltál pici fele ilyen erősek voltak és fele ennyien. Másrészt nem is érdekel már a dolog ha ilyen sokan akarnak "kettős fedezékből" hiénázni akkor tegyék majd megoldjuk másképp. Beláttam, hogy ez csak az 1A problémája ugyhogy emiatt kár piszkálni mindenhol az elfet itt kellene megoldani hogy érdemes legyen más fajjal is játszani.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to monro For This Useful Post: