Thread: 1A események
View Single Post
  #9232  
Old 10-14-2010, 17:03
D vagy Á?:P's Avatar
D vagy Á?:P D vagy Á?:P is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2009
Location: Bp
Posts: 47
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

Quote:
Originally Posted by taszi View Post
ez az egész egy nagy marhaság!!!tudtátok nagyon jól hogy harc lesz mégsem csináltatok az égvilágon semmit!nem készültetek kontrákra semmit nem változtattatok az országokon!!már anno amikor csak én egyedül voltam ott és támadtam a 2!!!! oritokat akkor sem volt semmi ellenakció!pedig a lehetőség adott,de persze jóval egyszerűbb itt meg persze skypon kavarni a szart és hülyeségeket terjesztgetni a Bigről
amikor pedig valós harci helyzet van akkor szabi és szk.
szerintem ez nem rólunk ad szegénységi bizonyítványt

Ugy látom nem igazán értetted amit leirtam,nem vádoltam senkit,ezt honnan szedted? csak az igazságot irtam le.Az igaz,hogy jack nem csinált semmit ezt elkurta,de öszintén te mit épitettél volna még át belöle ugy,hogy a kavics is nálatok van,ha mindent átépit a többi orinak is vége...,ez volt a max amit kihozhattunk belöle,mondom neked könnyü dolgod volt, a nagyobb klántársaid sértetlenül tudnak termelni,támogatni téged nekünk viszont minden oriban számitani kell a támadásra.Szkra nem menekült senki,max szabira mentünk el hirtelen,de irtam is h. ez a terv része,ha figyelmesen elolvastad volna amit irtam nem irtál volna butaságot,rolatok meg semmilyen szegénységi bizonyitványt nem irtam söt az ütéshez is gratuláltam ez szintén buta dolog volt leirnod.De mondom ne irjatok le minket,leállunk harcolni ha oda kerülünk és esélyünk is lesz.
Reply With Quote