Thread: 1A események
View Single Post
  #4345  
Old 06-16-2008, 23:25
Wanax's Avatar
Wanax Wanax is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Hungary, Budapest
Posts: 270
Activity: 0%
Longevity: 99%
Post

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
Gondoltam poénra veszem,de látom harapsz a témára persze amiket te ütöttél egy betonelfből lesipuskázva az mind nagy csata(pl Csongor üres országába begyalogolni 5x) volt ugye?
Legalabb en/mi probalkoztunk es sikerult! Nem adtuk fel! Nem hivatkoztunk arra hogy nincs kit utni, sajnos fedeznunk kell! Nekem csak olyan esemenyek remlenek, hogy probalkoztal/probalkoztatok, de nem sikerult! Pedig meg fenyegetoztel is hogy szalljak le arrol az orszagrol ami akkor nem a Te klanodba volt, es soha nem a Te orszagod volt, mert beutsz! Pedig azt az orit is szepen beutottem, pedig nem volt olyan egyszeru mint a Csongor orija! De gondolom a mai viszonylatban az is fold leadas lehetett es fogjam be a szamat!
Kedves Serg, ha vissza emlekszel ez a kis nezet elteres nem ujkeletu kettonk kozott, gondoltam megint szivom a veredet egy kicsit... Poenra vettem elinte en is, de ugylatszik szeretsz a csalanba nyulni! Pedig meg anno en is probaltalak felhivni amikor ratok alltak klannal... En ugy erzem hogy abban hogy Te ott vagy fent semmivel sincs tobb dicsoseg mint ahol legtobben vannak! Söt....

Koszonom! Ennyit szerettem volna elmondani ezzel kapcsolatban! Kerem a helyesiras szakertot javitsa majd ki, es az eszreveteleket privat uzenetben kerem, mert nem szeretnem tovabb offolni a topicot!
__________________
Exhódítós

Reply With Quote