View Single Post
  #3975  
Old 11-19-2013, 07:45
Blacky Blacky is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Szeged
Posts: 199
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Simán meg tudnák tenni, hogy műsorra tűzik a német bajnokikat, ahogy műsorra tűzik a spanyolt, olaszt, vagy angolt is.
.
Ja majd 2015 után mert addig az EUROSPORT -é a jog..Egyébként meg a német kupát a sport 1 közvetíti és a német bajnokit is közvetítette csak épp nem akart vagy tudta / ezt ki tudja ?/ kifizetni a köv 3 évre a jogdíjakat..
Egyébként meg addig míg csak dumálnak a magyar fociról, hogy így kéne meg úgy kéne és közben az U21 még Albániától is kikap most meg Ausztriától 4-2 re addig nem tudom miről is beszélünk..Csak meg kell nézni mondjuk, hogy a német harmadosztályban milyen körülmények között fociznak és itt Nálunk...Ott Műfüves pálya villanyfény nálunk meg még mezre is alig van pénz és lyukas az öltöző fala...

De Ne menjünk olyan mélyre csak hasonlítsunk össze egy magyar bajnoki meccset sebességeben játékosok technikai tudása , nézők száma és maga a mérkőzés élvezhetősége szerint..Megegyezhetünk abban kb annyi a különbség a Német, Olasz , Angol , Francia, Holland bajnokságok javára mint ha pl összehasonlítanánk egy Trabantot egy Mercedesszel, vagy egy BMW- vel...

Én nagyon szeretem a magyar focit a szívem csücske évtizedek óta a Bp.Honvéd és reinkarnációi jelenleg Budapest Honvéd...De a meccseik néhány kivételével NÉZHETETLENEK...Egyszerüen megjegyezhetetlen nevű okombák danilók csarék turék meg szavicsok mivicsok kakicsok játszanak az edző Rossi és fogalmam sincs hogy ad taktikai utasítást nekik, miért játszik egy olyan külföldi aki gyakorlatilag felbukik a labdába és nem tud egyeneset rúgni bele..De ugyanez a helyzet a többi csapatnál is akembik adamsek meg mit tudom Én kik fociznak Nálunk Trinidad és Tobagóból !!! igazolunk játékosokat de volt példa arra is hogy játszott a magyar bajnokságban valami isten háta mögötti helyről igazolt játékos meg mindenki emlékszik még TULIO esetére az Ujpesttel amikor egy elhízott brazil eljött ide haknizni...

A magyar foci szerintem stagnál egy igen mély gödör alján és tehet bárki bármit addig amíg a játszóterek meg nem telnek focizni AKARÓ gyerekekkel itt bizony semmi sem lesz..
Reply With Quote