View Single Post
  #203  
Old 08-28-2010, 20:37
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Ricsi MUD View Post
Nagyra becsülöm a készítők munkásságát. Elég összetett játék, amit nem lehetett "alulról felfele építve" megteremteni.
Én egy szót sem szóltam magáról a játékmenetről, a játék összetettségéről.

Quote:
Originally Posted by Ricsi MUD View Post
Nem ebbe az irányba akarom elvinni a vitát, hogy lehet-e szűrni vagy sem.
Hanem hogy ezt legalizáljuk-e vagy sem és ha van rá mód tiltsuk-e anarchal vagy sem.
Nincs legalizálva, de nem kell sokat tenni azért, hogy ne lehessen szűrni. Kérdés lenne itt most, hogy melyik a jobb:
- Minden csaló átkerülne anarchba, és mellé napi szinten olyanok, akik nem csaltak
- Pár csaló megmarad, akik ügyesen csinálják (akár hosszabb távon is, bár előbb-utóbb úgyis rontanak, vagy megunják ált.), de nem raknak át (szinte) senkit, aki nem csalt

A kettő között nem nagyon van járható út. Én az utóbbival értek egyet - ez van most is.

És amúgy is: tök mindegy, hogy legális vagy sem, hogyha nem lehet szűrni. Ám mégis jobban hangzik, hogyha legális, ha már egyszer úgysem tudják szűrni... a sárdobálás is csökken tőle.

Quote:
Originally Posted by Ricsi MUD View Post
Tiburól mindenki tudta, hogy csaló, mégse tudták megfogni.
Igen, pont erről beszélek. Nem kell Tibunak lenni ahhoz, hogy ne legyen bizonyíték.
Mivel mindenki tudta, hogy csal, gondolom Ati rendesen ráállt, és figyelte, és így sem 1-2 nap volt, mire volt rá bizonyíték.

Quote:
Originally Posted by Ricsi MUD View Post
Mást meg ok nélkül átrakták, ha ehhez volt kedvük...
Erről nincs információm, ezért nem is mennék bele. Eddig nem ilyennek tapasztaltam a játékot, de erről teljesen felesleges vitatkozni.


Nem akarnék nagyobb vitába (és kisebbe sem) belemenni. Egyszerűen pofátlannak tartottam, amit beírtál, hogy miért nem lehet őket anarchba pakolni (méghozzá azért, mert úgy tűnik nem vagy annyira otthon a témában), és arra reagáltam. Ennyi...

Last edited by Dus; 08-28-2010 at 20:40..
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Dus For This Useful Post: