Thread: Védekezés
View Single Post
  #3  
Old 07-27-2019, 18:33
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 16%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Janee886 View Post
Üdvözletem, lehet hogy hülye kérdés, 14 kör távolságból ütnek be engem mindíg. Ilyenre van valami bónusz védekezés? Mert az összes katonám(varázsló+tolvaj+íjász) nincs annyi mint a támadó serege. Vagy még 2 hétig nézzem, ahogy naponta jön földért, és így jártam? Előre is köszönöm a választ.
Szia!

Mikor az ember új orit regisztrál és védelem alól kijőve szinte azonnal elkezdik támadni, az elég zavaró tud lenni, ezért ím 1-2 tipp a jövőre:
  • A diplomácia a játék szerves része. Ha írsz egy normális hangnemű levelet, nincs az a játékos, aki azt ne venné figyelembe.
  • Addig nincs semmi gond, míg csak földet visznek - gyakorlatilag gyorsabban tudod így az oridat kiépíteni. A kisebb heki és a folyamatosan közeledő sereg okozhat fejfájást, de ne törődj vele. Koncentrálj arra, hogy a tekijeid meglegyenek, templomok és kocsmák beképezve, aztán szépen lassan a többi.
  • Ha nem bírsz 200 heki alatt élni, akkor a már beképzett varik és tolik adhatnak elég erőt a környéked felmérésére. Elhagyott avagy gyengébb oriktól mindig vissza tudod szerezni a földet.
  • Ha ez gyors csoportban történik, az teljesen normális, ott kisebb az esélyed arra, hogy békén hagynak a fenti népek, de egy próbát akkor is megér.

Sajnos sok helyen a top 3 hely fedezéssel nem elérhető és mivel rengeteg sokszemes orinak szüksége van azokra, nincs más választásuk, mint hogy a kicsiket vegzálják nagyon messziről.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”