View Single Post
  #252  
Old 02-02-2011, 10:57
Totya&Törpe's Avatar
Totya&Törpe Totya&Törpe is offline
Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 105
Activity: 0%
Longevity: 89%
Wink

üdv mindenkinek!

elolvasva mindent sztem Ati arra akar kijukadni hogy egy ilyen háború ösztönző lenne arra hogy mondjuk bárki is megpróbáljon átvenni egy szintet vagy termelőt felvinni leverve a többit....
én így vettem észre...
de ez nem azt mondom hogy esélytelen de....
M-be több mint 12 termelő orival próbáltam feljebb vinni az első orikat ezzel növelve a termelést és az elérhetetlenséget...2-3 év alatt eljutottam majdnem 50k hekire "1" országgal
Most őszintén nálam(lunk) a piac tudok gyűjteni bármit akkor utalok fedezek amikor akarok vagy ráérek.
Na akkor egy feltörekvő vállakozó egyénnek mikor lenne esélye feljönni és leverni?Biztos nem nézném tétlenül piac nálam lenne ...3év alatt eljutni vmeddig talán de az övé sose lessz )
szóval sztem esélytelen és ez csak egy példa volt
az meg hogy egymásnak ugrana bárki is a fentiek közül hüleség ...tisztelem és megbízom mindenkiben barátaim, ők is megbíznam bennem
És amit Jack is próbált mondani vmi korlátot kéne szabni hogy fenti ütések ne befolyásolják a korrekt Enah-ot lent is lehet sokat ütni M-be 600-800közt egy nap ütöttem 500-600 hekit igaz hogy alig volt vki de mégis sikerült
Jah másik hogy kétlem amiket írtok hogy akinek termije van másik mailos termijét leverné és így nyerne ...sztem ezt őszintén még mi is lenéznénk ...
és nem tudom elképzelni esetleg D-be ott nem tudni kinél lehetnek még orik de másutt biztos nem lenne ilyen pont a korrektség végett
asszem ennyit szerettem volna köszönöm a végigolvasást
__________________
"Ha Hitler megtámadja a poklot, én szövetségre lépek az Ördöggel!"

Winston S. Churchill

"Csak az igazi barát figyelmeztet rá, hogy maszatos az arcod."
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Totya&Törpe For This Useful Post: