Thread: 1A események
View Single Post
  #4352  
Old 06-18-2008, 13:42
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Thumbs up

Sziasztok!

Távolról, régről, egy kicsit ismerem a Biggunt, bár nem annyira mint amennyire anno szerettem volna Egyet tudok: akkora függő banda, hogy a végletekig elmennek, de mindig a szabályos kereteket betartva. És itt álljunk meg! Aban nem az a szabályos ami etikus, hanem az, amiről nem tudod bizonyítani hogy szabálytalan. A tinegyvenes szabi jó ötlet volt, de kiderült hogy téves nyom, akkor viszont el kell fogadni hogy szabályos ütés volt. Mindenesetre gondoljatok bele: lehetett ez bunda, de mennyi időt, energiát és észt kell beleölni hogy egy ilyet összehozz?! Te képes lennél rá? Szreintem nem sokan. Ha igen, akkor nekik azért grat. Szerintem Remy kajak kiszúrta a dolgot. Mindig kiszúrja. Nem tudom hogyan csinálják, de tény. Tapasztalatból mondom

Egy szó mint száz, legmélyebb tiszteletem és hatalmas gratulációü annak a csapatnak, aki összehozta a normál eddigi legnagyobb ütését!


ps: mindenki kezdhet gondolkodni alsó szinteken hogy hogyan fogja be őket: sok sikert és kitartást srácok, csak okosan
__________________
Steve`sfield (#324643)
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Steve For This Useful Post: