View Single Post
  #749  
Old 01-26-2014, 21:45
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Takanohana View Post
Mondtam előre, hogy ez lesz a reakció. Azt képzeld el, mikor egy új játékos játszani kezd, aki mellesleg játszani akar, nem gyűjtögetni, merthogy azt olvasta, hogy ez nem városépítő játék. Lát valahol egy kis pénzt, arra nyomban kimegy. Még sikerélmények is jönnek. Aztán két hét múlva lát egy szövit, amiben százmilliók vannak. Nem is érti, hogy lehet ennyi pénzt összeszedni. Meg hogy egyáltalán minek. Azért kimegy rá, mert csábító, utána meg a földdel teszik egyenlővé. Gyorsan belátja, hogy itt ő nem rúg labdába.

Ne abból indulj ki, hogy megfontolt, a játékot ismerő újak regisztrálnak.
Hm.. pár száz millát összeszedni nem kerül túl sok időbe, ha újra is indul a játék évente, akkor se.. Sőt, ha maradna jobb játékos valószínűleg ugyan úgy pár 100 millával szaladozna ezután is, max nem lenne x milla tekije a piacon (amit ugye egy kezdő piszkosul nem sejt, kinek mennyi tartaléka lehet..) viszont ugyan úgy látná, hogy mennyi pénz, és befosztaná/megpróbálná fosztani, és ugyan úgy elverné, aki most is elveri.. pl engem nem motivál egy kezdő szétütése, de aki most megteszi, az ezután is meg fogja.. Egy kezdőnek nincs esélye egy rutinos, jó játékos ellen tartalék ide vagy oda..
Tehát nem értem mi változna ezzel, azon túl, hogy jó pár ember abbahagyná..
__________________
same old song..
Reply With Quote