View Single Post
  #18  
Old 09-23-2006, 09:32
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default ezért megköveznek páran, de:

Ez az ötlet nekem is nagyon tetszik de akkor úgyis arról menne a szó hogy ki lehet benne abba a 20-30oriba és ki mennyivel... Végüólis akinek most is van egy gigatáp orija az szépen kényelmesen fel tud tamagocsizni, mivel nemis kell vipelni, nincs szükség védővarikra stb...
Inkább be kéne vezetni egy maximum stinten tölthető időt, ami után automatikusan beujrázna vagy lképtetne a rendszer! Így nagyon dinamikus lenne sztem a csopi. Mondjuk nem kellene 200körre vagy ilyenekre szűkíteni, de mondjuk egynegyed év vagy vmi ilyesmi. Tudom most sokan lehurrogtok hogy a Dbe pont a vipnélküliség a poén de én azt mondom oké az maradjon meg de ne legyen korlátlan. Ezzel szerintem Hban is megnőne az élet mert muszáj lenne folyamatos otánpótlást szállítani fel annak az embernek aki állandóan ott akar az erősek között lenni
Nem mondom hogy egetverő ötlet de ez jutott eszembe

Másik: ez a klánrakis dolog méginkább azt húzná elő hogy lenne fenn egy termelőm + 3orim lenn és így az újak mégjobban hátrányban lennének, mégtöbben akarnának nagy termelőt / mellesleg nem biztos hogy ez baj, sőt, sztem mindenkinek "járna" egy /
Reply With Quote