View Single Post
  #3188  
Old 11-08-2012, 09:59
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Pool is csak viccelt, ahogy én múltkor a vadász-vadász viccel. Ezeken tanuljatok meg ti is nevetni, a megsértődés helyett.

Nincs bajom veletek, de 1/A eseményekben olyan stílusban beszéltek a valaha volt legsikeresebb klánról (élen Jocóval), ami nekem azt mutatja, hogy ez a pünkösdi első hely nagyon a fejetekbe szállt. Ezért van ilyen fogadjisten.

Régen tiszteltem a Black Dragont, mert korrekt harcosok voltak, nagy lelkesedéssel és ambíciókkal, de pár sikeres klánütés után elfelejtik honnan jöttek.
ha már megemlítettél reagálnék még ha nem is érdekel. én nem tisztelem a volt big gunt. a tudást elismerem de a tiszteletemet (ami nem hinném hogy bármit is számít nektek) nem tudtátok még kivívni. elmondom mit láttam belőletek külső szemmel:

-mikor ment fel még annó a mini gun mnt-ről volt szó a big és a pannon között. később kiderült eszetek ágában sem volt mnt-t kötni csak megvártátok míg egybeér a csapat. amint jó helyen voltatok közöltétek, hogy egészséges erőpróbára vágytok és 4en levertétek a törpénket. ez aztán erőpróba.

-volt pár harcotok velem egyéniben aminek sima oda-vissza ütésnél biges elfokozás volt a vége minden alkalommal. kivéve mikor 2fős klánba ütöttünk felfelé ti meg hiénáztatok akkor nem tudtunk szembemenni pénzhiány miatt. azt szépen csináltátok. ha nem is volt korrekt de legalább nem fokoztatok el mert nem volt mitől. szóval itt kijelenthetem, hogy nem volt olyan csatám a kb 7-8 egyéniből a big felé amikor nem fokoztatok el.

-mit csinált a big a több mint 4 éves "uralma" alatt? lecserélt pár tagot azokat felhúzták.. nekem más nem nagyon jut eszembe. se egy nagy ütés semmi. illetve előkészületek voltak a legnagyobb ütésre, itt külsőn harcoltatok, hogy ne lehessen szétdobálni.. (arról, hogy hogyan lett topklán a big nem is beszélnék mert nem mondhatjuk biztosra azokat a mindenkiben kétségeket ébresztő ütéseket, és ráadásul neked ahhoz semmi közöd.)

-feloszlott a pannon én meg -B ben fordulni szerettem volna. írtam a főnökötöknek, hogy bejöhetek e 2 hétre 1 fős klánba úgy, hogy xepi aki szabin volt nem jön vissza és ver le. azt kaptam válaszba, hogy majd meglátjuk. aztán 2 hónapig semmi. ekkor léptem be a dragonba.

-szépen haladtunk felfelé volt pár nagyon szép ütésünk közte a valaha volt legnagyobb A-s ütéssel. itt külsőn minden hsz-ben éreztem az irigységet a rosszindulatot felőletek. alig vártam, hogy alattatok legyünk és csatázzunk végre. eljött az idő ott voltunk alattatok. vártunk termelés nélkül, hogy mit fogtok lépni. nem akartunk harcolni hiszen tudtuk mennyivel nagyobb az egységtartalékotok mint nekünk. elkezdtetek épülni szinte mind1ik ország.. nem volt mit tenni muszáj volt menni mert legjobb védekezés a támadás. párszor elfokoztatok szembesereg nélkül majd szabiba menekültetek és aztán jött az szk. az első kihívónál megadtátok magatokat. a 4 év nem a ti érdemetek, hanem a mi (többi játékos) szégyene volt.

elég jól haladtok tetszik amit csináltok most, gyertek és bizonyítsátok be csatában, hogy igenis ti vagytok voltatok a legjobbak! de készüljetek, mi nem megyünk szk-ra vagy szabira maximum csak taktikai okokból. és mi visszaütünk.
Reply With Quote
The Following 6 Users Say Thank You to Merengő For This Useful Post: