View Single Post
  #7  
Old 07-11-2006, 08:58
Chris's Avatar
Chris Chris is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Csongrád-Kecskemét-Szeged
Posts: 1,108
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
... Aki mégcsak a játékban sem VIP, az nem túl valószínű, hogy fog pólót, vagy bármi mást venni.
Ez nem biztos.
Egyrészt egy póló maradandóbb, mint egy VIP és a gyakorlati haszna is nagyobb. Ha az ára, a minősége és kinézete megfelelő, akkor szerintem igenis elképzelhető, hogy valaki megveszi, aki nem VIP (elvégre az emberek negyrésze hord ruhát, a kérdés csak az, hogy a kínált ruha megfelel-e neki, és ez nem függ össza azzal, hogy valaki VIP vagy sem). Ha valakinek az országán nincs VIP nem feltétlenül azt jelenti, hogy nincs rá pénze, lehet hogy pénze lenne, de feleslegesnek tartja a VIP-et.
Másrészt attól, hogy valaki VIP nem biztos, hogy pólót fog venni. Igaz a VIP megléte feltételez valamiféle anyagi hátteret, de nem minden a pénz. Attól még hogy valakinek a VIP mellé még van x ezer forintja, nem biztos hogy ilyen polóra költi.
Az, hogy vesz-e valaki ilyen tárgyakat sok mindentől függ, és nem lehet egyszerűen a VIP alapján meghatározni a célcsoportot.

Az 1. pontban leírtak miatt megértem a szavazás VIP-hez kötését, de a 2. pont szerintem sántít.
__________________
Sogron táplálja lelkének lángját,
Weila vezesse kardjának csapását,
Tharr törje meg ellenség hatalmát,
Morgena őrizze álmának nyugalmát,
Igere, a legnagyobb, vigyázza élte minden napját!
/ókyr töredék/

Last edited by Chris; 07-11-2006 at 09:05..
Reply With Quote