View Single Post
  #7  
Old 01-15-2014, 16:58
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Hadd éljek kritikával: A hódító szabályainak megváltoztatásáról egyetlen ember dönt: Ati.
Viszont ő a játék fejlesztője, nem pedig egy évek óta a legmagasabb szinten is eredményesen játszó játékos. Ezért akad olyan, a játékot érintő kérdés, amelyben nem feltétlenül ő a legkompetensebb. Ennek is köszönhetően ezekben a kérdésekben nem lesz érdemi eredmény, mert akinek döntenie kéne nem látja a probléma súlyosságát, vagy a megoldási javaslatok ésszerűségét. Gondolok itt akár az 1/A-s 100k-ra elfokozásokra, vagy a klánszétdobálásokra.
Pont ezért van ez a külső fórum, ezért lehet itt javaslatokat tenni, hogy az ilyen csorbákat Ati kiküszöbölje. nagyon kevés játék van ahol beleszólhatsz a változtatásokba, javaslatokat tehetsz.. én úgy vettem észre, ha észérvekkel van alátámasztva a javaslat, akkor simán bevezetésre kerülhet. ( az csak plusz, hogy Atinak is tetszik )

szerintem a legjobb játékosok (pár kivétellel) a régi játékosok. persze sok mnt-t kötnek nem ütnek bele erősebb szövikbe, viszont ha kell akkor helyt tudnak állni. és ez nem abban derül ki, hogy beállnak egy szinten a megszokott séma szerint, nem abban, hogy ellenzik a változásokat, hanem egy szöviháborúban, mikor mind1 ki az ellenfél, milyen felállással tolják, akkor is helyt tudnak állni és akár lefelé harcolva is győzni tudnak. ez az a dolog amiről nem fogunk nyilvánosan képet kapni soha, mert A-s csatákon kívül más nem nagyon kerül a nyilvánosság elé. ott meg klán és tartalékszinten dől el a játék kb 75%.
Reply With Quote