View Single Post
  #14  
Old 11-10-2011, 22:29
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Cassandra View Post
Légyszi, légyszi, légyszi, pls, pls, pls, ne legyen belőle értelmetlen offolás, előre is köszi.

SOS! Gazdit keres egy csodaszáp, 8-10 hetes, hamuszürke kiskandúr (Ha jól láttam.). Nálunk van, fedett helyen, de sajnos a hideg fürdőszobában kell tartanom. Nagyon rövid távon tudom csak megoldani a tartását órák/napok. Kevés a hely és Mázli cica sem rajong az ötletért.
Nem tudom különzárni őket, a kicsi nem tűnik betegnek, de vagyok annyira paranoiás, hogy féltem az "öreget"
A környékbeli alapítványok nem fogadják, illetve egy, nagy durcásan bevenné, de ha lehet a beszélgetésünk után őket hagynám utoljára, illetve még 1 lehetőség van, 11 másik cica mellé beköltözhetne, de a jelentkezőnek is és a cicának is jobb lenne, ha másvalaki befogadná. Valamint a helyi gyepmesteri telepet inkább kihagynám a lehetőségek közül.

Bújós, dorombolós kis jószág, egy autó motorházából nyávogott kifele ma reggel, onnan csalogattuk elő. Nagyon éhes lehetett, miután evett szépen elcsendesedett. Ha embert lát azonnal hangos dorombolásba fog, nagyon barátságos.
Megbízható gazdi kéne neki, vagy egy hely, ahol picit szabadabban is el lehet, ha valaki tud ilyet sikítson.
Jelentkezni itt PMben. Nagyon sürgős!
Pestig a holnapi nap folyamán szivesen fel is viszem.
helyileg hol van ez a cica? mert egyik ismerősöm pont akar egyet, kertes házba. de Pestig nem megyek fel érte nem ültetek állatot a kocsiba.
Reply With Quote