Thread: 1A események
View Single Post
  #3850  
Old 04-07-2008, 12:09
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwyl szelleme View Post
Elmesélem neked, hogy Arwyl nem azért fordult le mert klánütés meg ilyesmi, hanem mert rámjött Remy alulról odafokozva 100k érték távból. Én meg etettem a teljes klánt, így nem voltam felkészülve ilyen támadásra. Szóval az 1. ütésnél elfokoztam, hogy 0 hekit vigyen, ez elvitte a klán vagyonának a 2/3 részét kb. Ekkor meg is mondtam Remynek, hogy nem "adok" földet neki, inkább fordulok, mert elér a többi Big Gunos és levernek minimum heki alá, és beragad az összes orim (vagy törlök). Különös képpen nem hatotta meg a dolog, igaz nem is vártam, újra odafokozott, és újra rámjött. Ekkor már el se tudtam volna fokozni, így maradt a fordulás.
Ehhez csak annyit, hogy ha a klan kiadja, hogy probaljam meg beutni Arwylt, es ad nekem 10 milla katonat, hogy "utotavba" fedezzek, ezt eltervezzuk, megcsinaljuk, nem mondhatom, hogy "marpedig nem fogok menni".
Aztan, a minimum foldbol tuti nem utottunk volna ki, hiszen csak en voltam a kozeledben, vmit ket olyan orszag, amik tuti nem voltak volna kepesek beutni Teged, mar csak a fajuk miatt is...
Mi szerintem epphogy nem az a klan vagyunk, akivel nem lehet ilyet megbeszelni, es csak az utes lebeg a szemuk elott...
Lasd Suzy szetbontasat, amikor konnyu preda lett volna, pl...
Vagy hogy jerikot sem utottuk....

Quote:
Originally Posted by Arwyl szelleme View Post
De amúgy mondtam már MSN-en is, amihez nincs közöd és főleg belelátásod ne szólj bele, mert csak marhaságokat mondasz!!
Ezzel viszont csak egyeterteni tudok
__________________
Remedy
Reply With Quote