View Single Post
  #379  
Old 06-06-2016, 20:48
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Dave View Post
Azt írtátok korábban, hogy a barakkok 100%-on működtek, mivel bőven 2x többet fokoztatok el, mint kellett volna.

Ez itt ellentmondásos... valami nem stimmel mégsem.

másik meg: 598 tornyot megtölti a 28k íjjász. Milyen üres tornyokról írtatok???

nekem ez most nem jön össze, de szeretném megérteni
pontos értékekre már nem emlékszem a lényeg hogy elég házhiányos volt az ori
és kv elott mielott csapodtak a szembejövő segegek még picit rá kellett fokozni hogy mukodjenek az épuletek
de azt ugy számolta gárdi mint ha támadáshoz kellene fokozni nem védekezéshez
az egyiknél az is elég hogy kv elott mukodjon minden, a másiknál meg ugy kellett volna hogy kv után is mukodjenek az épuletek 100%-on

mivel pontosan már nem emlékszem igy csak egy példával tudok szolgálni
"volt" 20k barakhely mondjuk szabadon amire vehetett ijászt, ő vett 28k-t ha belegyilkolnak is a kihozhato max védőérték legyen fuggetlen a gyilkolászástól
de azzal nem számolt gárdi hogy tovább felezodik az elnemférő lakos
emiatt a tornyok nem fognak mukodni és a barakok alól is kimegy védőérték
(amugy lehet hogy nem az osszes torony és az íjászok alol a barakok estek ki, csak a fele. de az már részletkérdés )
az ures tornyokat meg ugy értsd hogy a nem mukodo toronyba nem tudnak az ijászok beköltözni mert nincs kulcsuk az ajtóhoz mert az a 15fickó valamelyikénél(vagy mindnél) van akinek a tornyot kéne uzemeltetni
ez kb ugyanolyan mint mikor 0% a katmorálja egy orinak
ott vannak az ijászok csak éppen genyóra nincs védőértékük
ezt amugy egyszer már a pannonban is elrontotta valaki és akár emlékezhetett is volna rá, csak elfelejtette gárdi hogyan kell számolni
ráhagyott valamennyit de az kevés volt
és a többiek is mukodo épuletekkel számolták át a csatát azért állitották tobben hogy nem uthettek volna be a seregek
aztán én is átszámoltam és rájottem a csatával egyidoben keletkezett szöviforumos irásokbol meg néhány keresztkérdésbol, hogy itt valamit nagyon kihagytak a számításból
Reply With Quote