View Single Post
  #66  
Old 10-22-2014, 05:07
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Akkor (legalábbis nekem úgy tűnt, és persze lehet, hogy tévedtem...) úgy döntöttél, hogy az 1/A csoportosok véleménye a döntő.
Egyáltalán nem az a csoport volt nagyobb, akik a változások ellen voltak... Csak ők üvöltöttek a a leghangosabban...
En vagyok Aba is, es uvoltottem is, megis sokkal erosebb lett a felelf mint ahogy en es velem egyutt nehanyan Abol szerettek volna...

Quote:
Szerintem az, akinek vagyona van. Mert az univerzális. Ha aranyad van, bármikor bármilyen országot tudsz építeni, és bármikor bárkit le tudsz győzni. A pénz a legnagyobb fegyver a játékban... Még az 1/A-ban is az!
Na ja felteve hogy van is ami kell a piacon, mert ugye en mar voltam olyan csopiba ahol hiaba volt penzed, foleg angolba....

Quote:
A legjobb játékos az, aki a legtöbb időt tudja játékkal tölteni. Ennyi. Ő az, aki a piaci változásokat leghamarabb észreveszi, leghamarabb reagál rájuk, ő az aki a legváratlanabb időpontokban támad, vagy épp lecseréli a lovait íjakra, hogy pattanjak.
Nem attól lett jó játékos, hogy eladta a lovakat és vett íjászt... Ezt bárki megcsinálja....Hogy mikor teszi ezt a játékos, és milyen hosszan.
Ehhez hozza tennem, mivel ritka aki 24 oran es 7 napon keresztul bennt ul egyfolytaban, hogy jo jatekos az akinek jo szovijei is vannak, es tudnak egymashoz alkalmazkodni.
Akkor eddig elvetettuk, hogy a jo jatekos tudjon alkalmazkodni barmihez a jatekban, akkor most ehhez jon hogy persze szovetsege is egy osszeszokott, olajozott gep akiknek mar nem kell magyarazni hanem csak egy-ket szo is mindjart mindenki tudja mit kell csinalni... (amirol egy vezer almodozik)
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote