View Single Post
  #7  
Old 03-26-2010, 16:19
Fanatixxx Fanatixxx is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 34
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Az első mondattal marhára nem értek egyet. Mivel a játékban ötvözni kell a harcot és a varázslatot, csak így lehet (a játék előrehaladottabb szakaszában) erős karaktert létrehozni...

Mellesleg:
Ha szerinted gyenge a skill, csak az elején jó, akkor ne tanuld meg. nem a játékot kell hozzád alakítani. Senki sem kötelez a rúgás és/vagy az ütés elsajátítására (mellesleg, a kettő együtt totál felesleges). Az rendben van, hogy ötletelsz, sőt, van ami tetszik belőle, de ne írd, hogy ez hiba, mert nem az.

Avval egyet értek, hogy erősödjön. De szerintem maradjon meg erő alapon. De el tudnék képzelni egy radikálisabb erősödést.
Azon el lehet gondolkodni, hogy járjon alapból pluszba, és ne külön akció legyen. De az, hogy több rúgás / ütés legyen a második, harmadik támadásnál, azt ellenzem...
Adott egy harcos aki nem üt/rúg hanem inkább villámot varázsol? Persze, hogy ötvözni kell, mert színessé teszi és a MUD-ban ez remekül megvalósítható eddigi tapasztalataim alapján, de ne így ötvözzük.

Egy varázsló a támadó varázslatokkal sebez kiegészítés képpen.

Egy harcos jelenleg ugyanezt kell tegye, mert az eredetileg harcosnak szánt képesség a szúnyogokat üti csak agyon. Jó ez így?

A játék élvezetesebb és sokszínűbb, ha különböző módon tudjuk elérni ugyanazt az eredményt. A varázsló mágiával, a harcos pedig valódi, harcosnak szánt képességekkel.

Nem hozzám kell alakítani (a mondatod amúgy elég gyakran elcsépelt klisé itt a fórumon ahogy olvasgattam), nem csak én mondom, hogy ez a skill nem elég fejlett.

Szerintem gyenge. Szerinted is. Jó pár sorodból következtetni erre

Képzelem milyen sűrűn nyomogatod az ütést és rúgást...

Igen a hiba valóban nem a legjobb kifejezés. Inkább úgy fogalmazok gyerekcipőben jár a dolog...

A játékban szinte minden skill hasznos annak, aki arra használja amire a karaktere hivatott. Ez az ütés/rúgásról jelenlegi formájában nem mondható el.

Ne az legyen a kiragadott mondat, hogy nem kötelező ezt választani, mert ez nem viszi előre a játékot és a MUD fejlődését. Ha minden skill jól használható, akkor lehet csak igazán specializálódni és élvezni a játékot.