View Single Post
  #8  
Old 11-24-2012, 23:50
Surranohalal's Avatar
Surranohalal Surranohalal is offline
Member
 
Join Date: Oct 2012
Location: Up The Irons!
Posts: 222
Activity: 0%
Longevity: 63%
Default

Quote:
Originally Posted by RastArtist View Post
Nem veszem kötekedésnek Tsobi, de szerintem te meg elég régen játszottál felessel.

De akkor tessék, mutass egy éplistát 200 hekire aminek szerinted van értelme, és nem fogják folyamatosan elhordani a tekercseit. Azzal gondolom te is tisztában vagy, hogy ezen a környéken van a legtöbb félelf.

Üres/kezdő orikhoz nem kell eliteket tartani, elég ha tart 15%toronyíjat és este seregcserézik egyet. Normál ori beütéséhez számold az eliteket(vagy lovakat).

Az én felesem már gondolom ismered:
Hektár:200 Félelf-tudós
Szabad terület:0%
Ház: 18% 36db
Barakk:13% 26db 1456íjász
Kovácsműhely:0%
Tanya:3% 6db
Könyvtár:0%
Raktár:8% 16db
Bányák:0%
Őrtorony:13% 26db
Kocsma:25% 50db 2800tolvaj
Templom:20% 40db 5600varázsló

Foglalkoztatottság: 98% Népesség: 2520
Védőérték: 59500(MF-ként) 42500(Szövitagként)
Gabonahiány/kör: -2110 Túltöltéssel 8 körös.

Ha ezt bárhogyan lenyomod a te feleseddel akkor elismerem, hogy jobban értesz a fajhoz. Viszont amíg az enyém az életképesebb, ne javasoljuk már a kezdőknek, hogy hadis-félelfekkel meg emberekkel játszanak, ha egy mód van rá.

U.i.:Szerintem az a baj, hogy nem szoktál felessel játszani, így nem tapasztalsz meg alapvető dolgokat. Mint például, hogy a jó feles legjobb prédája a bénább feles. Mivel bank nincs benne, de sok pénz igen. Na meg tekercs is.
ezt én törpével befedem és belopom ^^

200 hekire nem érdemes tervezni, ill oda a 40% kocsma sem elég. erősebb kutya...

meg 200 hekin amúgy is mind1 milyen az orid olyan a közeg 1000 heki az már valami!
__________________
Up The Irons! 1/A
Néhány másik lejjebb.