View Single Post
  #1085  
Old 12-10-2013, 21:32
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Dave View Post
Akkor tud nagy károkat okozni, ha az ellenség varija le nem viszi a készültségét...
Tehát akár napokig ki lehet iktatni a játékból a tolvajt. Ezzel szemben a tolvajnak milye van? le tud ölni egy 20k-s lovas seregből 2000-et??? hát sokra nem megy vele...
Azt irtad, hogy a haborut hagyjuk ki belole. Ha nincs haboru minek olni, semmi mas miatt mint szorakozni valakivel. Lopni viszont egy tolvajnak 'beke' idoben is kell, mert a tekijeit be kell szerezze, kajat, anyagot, runat. Ha egy tolvaj akkor is ol amikor nincs ra oka az mar haborura lenditi az ellent.

Mert ha nincs haboru mi a dolga a tolvajnak? Ugye lassuk, reggel beprobalok egy felettem levot, nem jon semmi, megyek egy alattam levore hu innen jon a kaja, megloptam a mai kajamat, par ora mulva talaltam egy orszagot tekizni, delutanra megvan a mai tekipotlasom, es igy tovabb szinte minden nehany oraban mert ha igazi tolvaj vagyok nem kell megvarnom amig a keszulim 100%, este mar azt lopom ami a szukseg felett van es kipiacolom ha veletlen holnap nem talalnak jo celpontokat; persze amig a korulottem levok le nem csapnak ram, mert jelenleg vedekezni nem tudok.

Akkor kerdem en:
Ti erveltek azzal hogy a felelf tudjon tobbet olni. 2x vagy 3x annyit mint most. A napi ellatasom beszerzeseben ez engem nem segit. Haboruban viszont halalos vagyok, ja ti azt is mondjatok van ra ellentet, huzza le a varis a tolvaj keszuliet amig leuti a hadis, ha kell 2-3 napig. Mit nyertel vele akkor mint tolvaj?

Plusz tarcsunk tobb bankot ha megakarjuk a tolvaj ellen vedeni a penzunket. Az okos majd epit tobb bankot azt penz lopason nem valtoztattal. Ahhoz hogy fennt tarcsam a tolvajt meg mindig tekit, runat es anyagot fogok lopni. Mit nyertel vele mint tolvaj?

Egyedul annyit, hogy annyi kart kell okozzak amennyit csak tudok mielott az ellenfel tesz valamit ellenem. Utana joval lejjebb huzodok hogy ne legyen erdemes sereggel kijonni, persze en meg mindig tudok tolizni na gyere utanam erjel el ha tudsz hadis. Ha meg valaki kijon 18 korre mint te irtad azt a 18 kor alatt ejjel nappal gyujtom, letekizem es olom. Sot lehet raemelkedek a celpontomra nehanyszor hogy tobbet erjek, ugyan ugy mint a hadis, elvegre ejjel nappal lopok kell hogy legyen ravalom.
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ghosti For This Useful Post: