View Single Post
  #1083  
Old 12-10-2013, 20:19
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Dave View Post
A szárazt, vihart ne keverjük már bele... az simán bárki cisnálhatja. Most csak a féle-elfre, és az ő speciális dolgaira koncentráljunk. És ezért sem érdemes belekeverni szövitagokat.

csak és kizárólag a félelf-ről van most szó. természetes, hogy a félelfet, mint a legjobb tolvajt a legjobb hadishoz viszonyítjuk.. félelf-et az emberrel összehasonlítani semmi értelme nem volna...

maradjunk a témánál ne keverjük bele a romló katmorált, és a tekercsírást és a csata közbeni veszteségeket, meg mindent , ami nem ide való...

Hol lattal te felelfet egyedul szovi nelkul? De ha mar errol van szo, en mar lattam felelfet aki sajat maga feltudta tenni a hadira a szarazat es vihart is pedig voltak szovijei. Eleg nagy riziko volt, hogy csak 1K barakk helye volt, de aki mer az nyer, igaz? Meghozza a Bben lattam ilyet.

En meg mindig azt allitom, hogy aki tudja hogyan kell jatszani vele az mar most nagy karokat tud okozni. Azert lassuk be, hogy aki tolvaj orszaggal jatszik ami szerintem a legidoigenyesebb faj, annak nagyon sok idot kell hogy tudjon a jatekra forditani. Mert allandoan keresi a celpontot es allandoan akcioba kell tartani. Aki reggel benez 5 percre melo elott es este fel orara az nem fog tudni vele eredmenyesen tolvajkodni barmennyire erosited.
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote