View Single Post
  #37  
Old 11-13-2012, 17:10
RastArtist RastArtist is offline
Member
 
Join Date: Aug 2011
Location: Debrecen
Posts: 173
Activity: 0%
Longevity: 69%
Default

Quote:
Originally Posted by Surranohalal View Post
szerintem max sereget csak az tart bent aki inaktív, vagy fél, vagy láma

ez egy szövis orifelépítés. természetesen lehet ellene kreálni orikat. az az elf ami befedi még nem fogja belopni, ha igen akkor elég vékony hadis.

gnóm fed azt megnézem hosszabb távon. és mit lop egy gnóm? tekit nem, pénzt nem, ... nyersit?
amúgy az a gnóm se fog az életbe beférni a 14-14es gnóm amúgy elég életképtelennek hangzik, erősen mf tamagocsis felépítés

az ori teljesen életképes egy szövibe szerintem ilyen felépítéssel, bár nem erős, ezért kell erősíteni rajta. viszont a piacos témához ennek már semmi köze és az semmit nem erősít

egy éjjel semmiképp nem borítják meg ezt az orit legalábbis ha én irányítom. max sereggel lehet beverni
A 14-14 es gnóm nem MF, és nem is tamagocsis. Többször voltam már olyan szöviben ahol 3 full hadis volt, és egy ilyen gnóm. Ő felelt a toli-vari részért és emellett nagyobbat üt -és nagyobbat véd-, mint a félelfed. Ráadásul be is fedi, és simán gyújtogat nála. Te meg ott állnál és pislognál nagyokat.

Az elf nem is fogja lelopni, de te sem fogsz 1 elfet sem lelopni(Viszont ő tud tartani 21% toronyíjat, amit azért nem piskóta átütni ha MF, főleg hiénás közegben).

Ilyen félelfet tartani oltári hiba, és szerintem soha nem is játszottál ilyennel. Ha info+ártó kell egy kis hadi résszel is, akkor messze jobb a gnóm. Ha lopni akarsz, akkor meg egy törpe is jobb, ami szintén sokkal nagyobbat üt, és nyugis helyen termelni is tud. Egyszerűen semmire sem jó amit bemutattál. Főleg, hogy ha a célpontod egy kicsit is távolabb van, akkor a helyezés miatti védelem miatt csak a 4-5% kocsmás tagokhoz férsz be, ahhoz meg megint nem kell félelf. Életképtelen az egész.

Last edited by RastArtist; 11-13-2012 at 17:31..